FIAT Ducato

Przewiezie wszystko i wszystkich

Właściwa odpowiedź na różne potrzeby transportowe.


Zużycie paliwa najniższe w swojej kategorii

 • Tylko 6,2 l/100 kmw przypadku silnika 130 MultiJet II Euro 5+(furgon z krótkim rozstawem osi i standardowym dachem, zużycie w  cyklu mieszanym), rekord oszczędności.
 • -15% zużycia paliwa w cyklu miejskim z systemem Start&Stop.
 • Wskaźnik Zmiany Biegów (Gear Shift Indicator).
 • Przeglądy co 48 000 km w przypadku silników MultiJet II Euro 5+.
 • Cx– współczynnik oporu powietrza – wynosi 0,31 i jest jednym z najlepszych w kategorii –zapewnia lepsze osiągi i zmniejszone zużycie paliwa.

Multimedia. Odkryj przyjemność z jazdy.

Radio z funkcją Bluetooth
Radio z funkcją Bluetooth, USB i złączem Aux.

Radio Uconnect
Multimedialny radioodtwarzacz najnowszej generacji, wyposażony w system z 4 lub 6 głośnikami (w zależności od modelu), dla zapewnienia najwyższej jakości dźwięku, a także dysponujący elementami, takimi jak:

 • kolorowy ekran dotykowy LCD 5”, który umożliwia sterowanie stacjami radiowymi, połączeniami telefonicznymi, urządzeniami zewnętrznymi oraz USB, a także wyświetla widok z tyłu samochodu podczas wykonywania manewrów, za pomocą obrazów z kamery (opcjonalnie)
 • moduł Bluetooth do obsługi połączeń telefonicznych i nadchodzących wiadomości SMS, słuchania muzyki i stacji radiowych nadawanych strumieniowo bezpośrednio z telefonu komórkowego, bez rozpraszania kierowcy
 • zintegrowany odtwarzacz płyt CD i MP3 oraz elementy sterowania przy kierownicy

Wszystkie radia dostępne są również w wersji DAB (Digital Audio Broadcasting) i kompatybilne są z większością formatów multimedialnych.

Radio Uconnect Nav
Opracowane we współpracy z firmą TomTom, obejmuje wszystkie funkcje radia Uconnect w połączeniu z funkcją nawigacji, dostępną za pośrednictwem intuicyjnego, kompleksowego i skutecznego interfejsu nawigacyjnego.

 • Od razu załadowane mapy obejmują miliony użytecznych miejsc (punktów POI).
 • System ten obejmuje najbardziej aktualne iq-routes oraz informacje o ruchu drogowym, dzięki zintegrowanemu odbiornikowi TMC.
 • Licznymi funkcjami można łatwo zarządzać, bez konieczności odrywania rąk od kierownicy.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek