FIAT Fullback

Stworzony z myślą o Tobie i Twojej pracy

Nowy Fullback jest jednym z pierwszych pick-upów na świecie z ALUMINIOWYM BLOKIEM SILNIKA, który łączy maksymalną lekkość z maksymalną mocą. Maksymalna masa ciągniętej przyczepy może wynieść do 3100 kg. Dostępny jest zarówno z 6-stopniową manualną, jak i 5-stopniową automatyczną skrzynią biegów.

ASYSTENT PASA RUCHU (LDW)

Asystent pasa ruchu (Lane Departure Warning) to system, który przy prędkościach powyżej 65 km/h za pomocą sygnału świetlnego i dźwiękowego automatycznie ostrzega, że pojazd niebezpiecznie zjeżdża z pasa ruchu.

ASYSTENT RUSZANIA POD GÓRĘ (HILL HOLDER)

Jest to idealne rozwiązanie podczas ruszania pod górę zapobiegające staczaniu się pojazdu nawet przy pełnym obciążeniu. Hill Holder automatycznie zatrzymuje pojazd na kilka sekund, nawet jeżeli kierowca nie trzyma wciśniętego pedału hamulca.

SYSTEM STABILIZACJI TORU JAZDY PRZYCZEPY (TSA)

system stabilziacji toru jazdy przyczepy (System Trailer Stability Assist) gwarantuje doskonałą stabilność w przypadku ciągnięcia przyczepy. W momencie, w którym tor jazdy pojazdu i przyczepy staje się niestabilny, system natychmiast reaguje poprzez kontrolowanie siły hamowania każdego z kół, a także zmniejszanie momentu obrotowego silnika. Te działania wyrównują tor jazdy pojazdu i ciągniętej przyczepy.

SYSTEM BEZKLUCZYKOWY (KEY-LESS)

Wystarczy nacisnąć przycisk na klamce, aby móc otworzyć i zamknąć drzwi z zewnątrz i uruchomić silnik, będąc wewnątrz.

RADIO I NAWIGACJA Z EKRANEM DOTYKOWYM

Łatwe w użyciu, przyjemne dla oka, praktyczne. Jest to nowy system nawigacyjny dostępny w nowym Fullback, wyposażony w ekran dotykowy i sterowanie radiem.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek