FIAT Talento

Ładowność wśród najwyższych w swojej klasie w połączeniu z wyjątkową kompaktowością i zwrotnością. To wszystko, a nawet więcej oferuje Nowy Talento.

Nowy model o imponujących parametrach przedziału ładunkowego, ogromnej wszechstronności oraz umiejętności dostosowania się do różnych potrzeb użytkowników to idealny kompan w pracy dla każdego profesjonalisty na miejskich i pozamiejskich trasach.

WYGLĄD

Idealnie wpasowuje się pomiędzy Doblò Cargo a Ducato, oferując optymalne połączenie zwinności i możliwości ładunkowych, a wszystko to „opakowane” w prosty, a zarazem stylowy wygląd zewnętrzny.Wygląd zewnętrzny charakteryzuje się kompaktowością i doskonałymi proporcjami. Wysunięta do przodu przednia szyba dobrze współgra z krótką maską pojazdu, dzięki czemu uzyskujemy okazały i dynamiczny przód. Stylistyka przodu pojazdu bazująca na prostych i czystych poziomych liniach podkreśla dużą szerokość samochodu, a co za tym idzie, jego ładowność, dobrze uwypukloną przez kubiczny kształt przedziału ładunkowego, a także dynamikę i poczucie stabilności. Wysoki poziom funkcjonalności i efektywności podkreślają kwadratowe linie tyłu pojazdu.

KOMFORT

Kabina została tak zaprojektowana, aby zagwarantować maksymalny komfort i ergonomię. Fotele zostały dobrze wyprofilowane, dzięki czemu każdy z pasażerów może wygodnie podróżować.Pozycja kierowcy daje poczucie prowadzenia samochodu osobowego. Może ona zawierać przyciski sterowania radiem oraz być obszyta skórą, sprawiając, że podróż Nowym Talento staje się jeszcze bardziej komfortowa i bezpieczna.

FUNKCJONALNOŚĆ

Nowy Talento posiada niezbędne elementy wyposażenia z zakresu technologii oraz funkcjonalności, takie jak system multimedialny z ekranem dotykowym 7”, radiem i nawigacją, w skład którego wchodzi:
• System nawigacji firmy Navteq
• Radio FM / AM (+ radio cyfrowe DAB)
• Porty USB i AUX
• System Bluetooth®W
Talento dostępne jest również radio z MP3 i Bluetooth® oraz portem USB i AUX , a także radio z odtwarzaczem CD+MP3, Bluetooth®, portem USB i AUX. Obydwa urządzenia mogą być wyposażone w opcję cyfrowego radia DAB.Kabina jest praktyczna i funkcjonalna z dużą ilością schowków, oferujących zawsze pod ręką pojemność 90 litrów. Wśród nich należy wymienić schowek znajdujący się pod siedzeniem pasażera.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek