FIAT 500

SZEŚĆDZIESIĄT LAT TECHNOLOGII.

to już technologia a nie wnętrze.STYLISTYKA I NADWOZIE

Klasyczna dusza i stylistyczne odwołania do kultowego modelu 500.

500 Anniversario ma kolory i odcienie przywołujące przeszłość. Kolory zieleń Riviera i pomarańczowy Sycylia niosą ze sobą świeżego, słonecznego ducha lat 60-tych. Również dostępne w kolorach biel Gelato i szarość Carrara. Oczywiście dostępne w wersji kabriolet i hatchback.

Maska silnika ma kultowe chromowane wykończenie, dopasowane do chromowanych klamek, obudów lusterek i klamki pokrywy bagażnika. 

Białe 16-calowe obręcze Fiata 500 są wykonane ze stopów lekkich i odwołują się do niepowtarzalnej epoki stylistycznej, o której przypominają również chromowane obudowy lusterek i klamki.


WNĘTRZE


KULTOWY WYGLĄD Z ZEWNĄTRZ, NOWOCZESNA TECHNOLOGIA WEWNĄTRZ

Klasyczny nastrój połączony z najnowocześniejsza technologią. Tapicerka przywołuje epokę Dolce Vita, deska rozdzielcza w kolorze nadwozia rozjaśnia kabinę, a opcjonalne radio Unnconect 7" HD LIVE tworzy beztroskie wnętrze z łącznością zapewniona dzięki usługom Uconnect LIVE, skonfigurowanym z myślą o współpracy z Apple CarPlay* i Android Auto TM*. Fiat 500 Anniversario to najlepsze połączenie z rokiem 1957.
SZEŚĆDZIESIĄT LAT TECHNOLOGII

Lata mijają, a technologia się rozwija. W przypadku wyboru pakietu Unnconect TM Link NAV, model 500 Anniversario zostanie wyposażony w radio Unnconect 7" HD Nav LIVE. System oferuje nawigację Tom Tom z mapami 3D, funkcją wyszukiwania interesujących miejsc, parkingów i stacji benzynowych, a także listę fotoradarów i informacje o pogodzie uaktualniane na bieżąco dzięki usługom Tom Tom LIVE. System jest przygotowany do współpracy z Apple CarPlay i kompatybilny z Android Auto TM. Technologia i klasyka nigdy jeszcze nie były tak blisko.


BEZPIECZEŃSTWONIEZMIENNE PIĘKNO

500 Anniversario wyposażono w tempomat pozwalający na ustawienie stałej prędkości jazdy. Odpręż się, jazda będzie prawdziwą przyjemnością.

PO PROSTU NIEDOŚCIGNIONY

Ogranicznik prędkości pozwala ustawić maksymalną prędkość samochodu 500 Anniversario na początku jazdy, z gwarancją, że nie zostanie ona nigdy przekroczona. Po co przekraczać ograniczenia prędkości? Im szybciej jedziesz, tym mniej czasu spędzisz w 500 Anniversario.

NIE MA ŻADNYCH WZNIESIEŃ, SĄ TYLKO DROGI

Klasyczna dusza i najnowocześniejsza technologia. System Hill Holder zapobiega stoczeniu się samochodu podczas ruszania na wzniesieniu. Jedyny powód, dla którego 500 Anniversario się cofa, to odkrywanie na nowo oryginalnego stylu Fiata 500


*Android, Android Auto TM, Google Play i inne nazwy są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do Google Inc. CarPlay, IPhone i Siri to zarejestrowane znaki handlowe, będące własnością Apple Inc.
*Funkcja projekcji ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą interfejsu Android Auto TM (w chwili publikacji niniejszej informacji Google nie udostępnia wersji polskojęzycznej), a projekcja ekranu iPhone'a przez interfejs Apple CarPlay TM (w chwili publikacji niniejszej informacji Apple nie udostępnia wersji polskojęzycznej).

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek