FIAT

500X Cross Look: odważny SUV z napędem 4x4 gotowy na przygodę.
Odważny, bogato wyposażony, nowoczesny. 500X Cross Look to SUV, który poradzi sobie w każdym terenie. Zwłaszcza z dala od utwardzonych szlaków.


Stylistyka i nadwozie

Samochód z charakterem dla osób poszukujących prawdziwego SUV-a, w którym estetykę kultowego modelu 500 połączono z off‑roadowymi detalami.

Off-roadowe zderzaki z osłonami
z tworzywa stylizowanego na metal
i światła do jazdy dziennej o chłodnej barwie.

Specjalne wzory felg i relingi dachowe. Kąty natarcia, zjazdu i rampowy zoptymalizowane pod kątem zwrotności poza utwardzonymi drogami.

Off‑roadowe zderzaki, nowe kolory: brązowy Donatello i zielony Alpi.


SUV z odważnym charakterem

W samochodzie lubisz czuć się jak w domu. 500X Cross Look ma przestronne i eleganckie wnętrze wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Na elegancką przygodę w komfortowych warunkach, z gwarancją łączności.


Fotel kierowcy

Fotel kierowcy w modelu 500X Cross Look oferuje najwyższy komfort w tej klasie i doskonałe podparcie boczne zapewniające jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa. Fotel jest dostępny również w wersji z elektryczną regulacją
w 8 kierunkach i 4‑stopniową elektryczną regulacją podparcia kręgosłupa lędźwiowego.

Kierownica i zestaw wskaźników

Wyprofilowana, sportowa kierownica
z opcjonalnym podgrzewaniem oraz zestaw wskaźników podzielony na
3 okrągłe sekcje, z ekranem TFT
o przekątnej 3,5” wyświetlającym wszystkie potrzebne dane w czasie rzeczywistym gwarantują radość z jazdy Fiatem 500X Cross Look.

Wstawki na desce rozdzielczej

Matowa deska rozdzielcza o przyjemnej
w dotyku fakturze z efektem trójwymiarowym dodaje unikatowego charakteru Fiatowi 500X Cross Plus.

Przestrzeń i wygoda

Zaproś kogo zechcesz: 500X Cross Look gwarantuje komfort i wygodne miejsca dla pięciu osób.

Fotele

Eleganckie, obszerne, duże i wygodne: fotele Fiata 500X sprawią, że podróż będzie komfortowa i relaksująca.

Materiały i wykończenie

Myślisz przygoda - i co widzisz? 500X Cross Look oferuje liczne opcje personalizacji - jeszcze więcej niż dotychczas. Wnętrze może być wykończone nowym gatunkiem skóry
w kolorze czarnym lub tabaczkowym
z czarnymi elementami, lub tapicerką
z tkaniny technicznej.


System multimedialny

7‑calowy ekran dotykowy wysokiej rozdzielczości, wielofunkcyjna kierownica, moduł Bluetooth® umożliwiający korzystanie z telefonu
w trybie głośnomówiącym, funkcja transmisji strumieniowej audio przez Bluetooth, usługi Uconnect LIVE oraz system System multimedialny Uconnect™ przystosowany do współpracy z Apple CarPlay i kompatybilny z Android Auto™. 500X Cross Look oferuje najnowszą technologię uprzyjemniającą podróż.

System Uconnect™

500X Cross Look oferuje najnowocześniejsze technologie, takie jak radioodtwarzacz Uconnect™ z portami USB i Aux‑in i 7‑calowym ekranem wysokiej rozdzielczości oraz opcjonalny system nawigacji z mapami Tom Tom 3D.

System Uconnect™ LIVE

Usługi Uconnect™ LIVE oparte na połączeniu z Internetem zapewnią Ci zupełnie nowe wrażenia za kierownicą. Dzięki TomTom LIVE będziesz odbierał informacje o sytuacji w ruchu drogowym, pogodzie i zaprogramowanej trasie
w czasie rzeczywistym. Podróż uprzyjemni Ci muzyka z serwisów TuneIn i Deezer.

System Hi-Fi Beats™

System audio Hi-Fi Beats™ pomoże Ci uwolnić emocje i wyrazić je przez muzykę na pokładzie Fiata 500X Cross Look.
9 głośników i 500‑watowy wzmacniacz zapewniają głęboki i czysty dźwięk.Apple CarPlay*

Apple CarPlay zapewnia inteligentniejsze i bezpieczniejsze korzystanie z iPhone’a
w samochodzie. Dzięki dostosowanym do CarPlay funkcjom i możliwości wyświetlania najważniejszych aplikacji na ekranie otrzymasz wskazówki nawigacyjne, obsłużysz telefon, wyślesz i odbierzesz wiadomości oraz włączysz muzykę - bez odwracania uwagi od drogi. Siri pozwala sterować głównymi funkcjami smartfona za pomocą poleceń głosowych, dodatkowych opcji na ekranie dotykowym lub przycisków na wielofunkcyjnej kierownicy. CarPlay, iPhone i Siri są zastrzeżonymi znakami towarowymi Apple Inc. *Funkcja projekcji ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą interfejsu Android Auto™ (w chwili publikacji niniejszej informacji Google nie udostępnia wersji polskojęzycznej), a projekcja ekranu iPhone’a przez interfejs Apple CarPlay™ (w chwili publikacji niniejszej informacji Apple nie udostępnia wersji polskojęzycznej).Android Auto™*

Android Auto™ ułatwia dostęp do treści i aplikacji w czasie jazdy, bez uszczerbku dla bezpieczeństwa. Przyjazny dla użytkownika interfejs wyświetla aplikacje na ekranie 500X Cross Look w postaci czytelnych stron. Dzięki Google Maps będziesz na bieżąco informowany o sytuacji w ruchu ulicznym i nie tylko, a najlepsza technologia sterowania głosowego pozwoli Ci telefonować oraz wysyłać i odbierać wiadomości bez zdejmowania rąk z kierownicy. Android, Android Auto™ , Google Play i inne nazwy są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do Google Inc. *Funkcja projekcji ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą interfejsu Android Auto™
(w chwili publikacji niniejszej informacji Google nie udostępnia wersji polskojęzycznej),
a projekcja ekranu iPhone’a przez interfejs Apple CarPlay™ (w chwili publikacji niniejszej informacji Apple nie udostępnia wersji polskojęzycznej).


technologiaSystem Keyless Entry/Keyless Go

Dzięki technologii bezkluczykowej można odblokować i zablokować drzwi samochodu,
a nawet uruchomić silnik Fiata 500X Urban Look, nie wyciągając kluczyka z kieszeni.Automatyczne bi-ksenonowe reflektory z regulacją wiązki świetlnej

Lepszą widoczność gwarantują aktywne systemy, które automatycznie włączają
i wyłączają światła oraz dostosowują wiązkę świetlną do zmieniających się warunków otoczenia i ruchu. Widoczność poprawiają też reflektory ksenonowe, które skuteczniej
i w sposób bardziej naturalny dla ludzkiego oka oświetlają drogę.


Sprawdź dostępne pakiety


Bezpieczeństwo

500X Cross Look pozwala wybrać tryb jazdy w zależności od rodzaju drogi
Auto: optymalny komfort i niskie zużycie paliwa
Sport: elastyczność i maksymalna przyjemność z jazdy
Traction:optymalny tryb do jazdy na śliskiej nawierzchni i w trudnym terenie; wykorzystuje napęd 4x2 z systemem Traction+ lub napęd 4x4, aby zapewnić możliwie najlepszą przyczepność
* Dostępny tylko w wersjach z napędem 4x4

System Autonomous City Brake

System ostrzega kierowcę, jeżeli jego czujniki radarowe i wideo odnotują zbyt dużą różnicę prędkości między 500X Cross Look a pojazdem poprzedzającym, czyli zagrożenie kolizją. Jeżeli kierowca nie zareaguje, system automatycznie rozpocznie hamowanie, aby uniknąć zderzenia lub przynajmniej ograniczyć jego siłę.

Aktywny tempomat

Opcjonalny aktywny tempomat w modelu 500X Cross Look umożliwia zaprogramowanie prędkości jazdy
i utrzymywanie jej przez całą podróż. Dzięki radarowi na przedzie samochodu system wykrywa inne pojazdy lub obiekty na drodze i może zmniejszyć prędkość lub zwiększyć bezpieczną odległość od pojazdu poprzedzającego.
Uwaga! Aktywny tempomat jest niedostępny z silnikami 1.3 Mjet, 1.6 eTorq.

Asystent martwego pola

W 500X Cross Look „martwe pola” nie stanowią już problemu - system sprawdza obecność innych pojazdów w miejscach krytycznych i ostrzega kierowcę światłem migającym w lusterkach bocznych oraz alarmem dźwiękowym. System działa w podobny sposób podczas cofania, gdy z boku zbliża się inny samochód.Asystent pasa ruchu

System Lane Assist, czyli asystent pasa ruchu, wkracza do akcji, jeżeli kierowca Fiata 500X Cross Look zacznie przez nieuwagę zmieniać pas ruchu (bez włączenia kierunkowskazu). Wizualnemu ostrzeżeniu na tablicy rozdzielczej towarzyszy wówczas większy opór ze strony układu kierowniczego.Kamera i czujniki parkowania

Kamera cofania i czujniki parkowania w modelu 500X Cross Look pomagają
w prowadzeniu samochodu. Ponadto funkcja wykrywania obiektów przecinających drogę cofania informuje o ewentualnych przeszkodach na drodze przy wyjeżdżaniu z miejsca parkingowego tyłem nawet w warunkach ograniczonej widoczności (asystent martwego pola).


Akcesoria

Chcesz spersonalizować swojego Fiata 500X Cross Look?


Czerwony pakiet Xtra

Dodatkowy akcent koloru? Pakiety Xtra (czerwony, biały, brązowy, beżowy) zawierają nakładki na lusterka, wstawki listew bocznych oraz naklejki na dach i maskę silnika.

Terenowy charakter?

18-calowe felgi aluminiowe z ekskluzywnym wykończeniem sprawiają, że Twój Fiat 500X Cross Look jest jeszcze bardziej sportowy.

Stylowy i funkcjonalny

Szeroki wybór rozwiązań do przewozu takiego sprzętu, jak rowery, deski surfingowe, narty czy deski snowboardowe.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek