FIAT nowa 500C

LEGENDY RÓWNIEŻ EWOLUUJĄ

I zmieniają się. Tak jak nowa 500C: zawsze rewelacyjna, teraz narodziła się na nowo jeszcze bardziej oryginalna i słoneczna niż kiedykolwiek.

PEŁNA UROKLIWEJ ŚMIAŁOŚCI

Uśmiechnięta twarz 500C jest teraz jeszcze bardziej figlarna. Dzięki nowym profilom, chromowanym "wąsom" i zderzakowi, który otacza trójwymiarową kratę wlotu powietrza z przodu. Bardziej atrakcyjna, bardziej pozytywna, jeszcze więcej prawdziwego charakteru 500. Nowe poli-eliptyczne reflektory wydają się „mrugnąć do ciemności”. Natomiast inspiracją kształtu natychmiast rozpoznawalnych nowych świateł do jazdy dziennej w technologi LED jest kształt cyfry zero w logo 500.

NIEPOWTARZALNE KRĄGŁOŚCI

Jedyny w swoim rodzaju profil 500C nie zmienia się, ale dodaje jej charakteru dzięki 2 nowym wzorom felg ze stopów lekkich w wykończeniu w wersji błyszcząco-szarej 15" i matowo-czarnej diamentowej 16".Design nowej 500C wzbogaca nowy kolor nadwozia: pastelowy Czerwony Corallo, bardzo popowy i słoneczny.

BARDZIEJ MODNA

Z tyłu w sylwetce nowej 500C widać innowacyjny płynnie otwierany elektryczny przesuwny dach o zaokrąglonym kształcie z tylną szybą, trzecim światłem stopu i spojlerem. Prawdziwie designerski element wyposażenia dostępny w trzech kolorach: kości słoniowej, czerwonym i czarnym. Wyraźnie widoczne są nowe elementy designu takie jak chromowana listwa, która poszerza zderzak, w którym umieszczone zostały światła przeciwmgielne i cofania.
Czy też nowe tylne światła zespolone, w których w sposób zintegrowany z kształtem nadwozia umieszczone zostały światła stopu, światła tylne i kierunkowskazy.
Nietypowe i odważne rozwiązanie, które podkreśla zdolność 500C do odradzania się na nowo bez utraty swojego nieprzemijającego charakteru.

TROSKA O BEZPIECZEŃSTWO

W nowym modelu 500C oprócz poprawionego nowego układu hamulcowego (w wersjach z silnikami 1,2) możesz liczyć na wszystkie najlepsze systemy bezpieczeństwa: 7 poduszek powietrznych, układ ABS + EBD, tak abyś nie utracił kontroli nad pojazdem przy nagłym zatrzymaniu, układ ESC + Hill Holder, który pomaga w nagłych sytuacjach zachować kierunek jazdy i znaczenie ułatwia ruszanie pod górę, HBA, który poprawia skuteczność pracy układu hamowania przy nagłym hamowaniu oraz aktywator świateł awaryjnych, który natychmiast włącza światła awaryjne w sytuacji, gdy kierowca został zmuszony do nagłego zatrzymania.Nowe oświetlenie przednie (elipsoidalne reflektory + światła LED do jazdy dzienne) zapewniają jeszcze lepszą widoczność.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek