FIAT Doblo

JEST MIEJSCE NA WSZYSTKO I DLA WSZYSTKICH

Wakacje nad morzem, weekendy na nartach, leniwe niedziele spędzane na zakupach: w nowym Doblò jest miejsce na wszystko. Przestrzeń dla aktywnej rodziny.

Wnętrze jest równie oszałamiające

Nowe cechy Doblò nie ograniczają się do jego wyglądu zewnętrznego. Całkowicie zmieniliśmy tablicę rozdzielczą i kierownicę, nadając im bardziej ergonomiczną konstrukcję; deska rozdzielcza zapewnia łatwą i intuicyjną obsługę; dzięki schowkom wszystko jest pod ręką. Jest także mnóstwo innych szczegółów, które sprawiają, że jazda jest niepowtarzalna i przyjemna.

Ochorona od stóp do głów

Poduszki boczne w Doblò mają za zadanie chronić głowę, klatkę piersiową oraz miednicę kierowcy i pasażera obok kierowcy w razie uderzenia z boku. Przedział pasażerski posiada strefy kontrolowanego zgniotu, które absorbują energię uderzenia, a drzwi nie otworzą się przypadkowo podczas uderzenia. ESP utrzymuje stabilność pojazdu, a dwuwahaczowe zawieszenie BI-LINK jest standardowe dla wszystkich wersji, więc Doblò zmniejsza i tłumi drgania na nierównych nawierzchniach dróg, gwarantując kontakt wszystkich czterech kół z nawierzchnią.

Silnik jest również zrywny

Cztery silniki występujące w różnych poziomach wyposażenia. Umożliwia to stworzenie wersji najbardziej odpowiadającej potrzebom Twojej rodziny. Na przykład możesz wybrać silnik benzynowy 1.4 (95 lub 120 KM, spełniające normę czystości spalin Euro 6) lub wybrać jeden z dwóch różnych silników MultiJet: 1.6 105 KM lub 2.0 135 KM, które oprócz doskonałych osiągów zapewniają również wysoką moc.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek