FIAT nowa 500

LEGENDY RÓWNIEŻ EWOLUUJĄ

I zmieniają się. Jak 500, która dziś dodaje sobie do swojego modnego wyglądu śmiałości i nieodpartego uroku.

PEŁNA UROKLIWEJ ŚMIAŁOŚCI

Uśmiechnięta twarz 500 jest teraz jeszcze bardziej figlarna. Dzięki nowym profilom, chromowanym "wąsom" i zderzakowi, który otacza trójwymiarową kratę wlotu powietrza z przodu. Bardziej atrakcyjna, bardziej pozytywna, jeszcze więcej prawdziwego charakteru 500.
Nowe poli-eliptyczne reflektory wydają się „mrugnąć do ciemności”. Natomiast inspiracją kształtu natychmiast rozpoznawalnych nowych świateł do jazdy dziennej w technologi LED jest kształt cyfry zero w logo 500.

PRAWDZIWA KLASA I STYL

Jedyny w swoim rodzaju profil 500-ki nie zmienia się, ale dodaje jej charakteru dzięki 2 nowym wzorom felg ze stopów lekkich w wykończeniu w wersji błyszcząco-szarej 15" i matowo-czarnej diamentowej 16".Design nowej 500 wzbogacają nowe kolory nadwozia: pastelowy Czerwony Corallo, bardzo popowy i słoneczny oraz wyrafinowany i elegancki Bordowy Opera.

CHARAKTER WIDAĆ W DETALACH

Wyraźnie widoczne są nowe elementy designu takie jak chromowana listwa, która poszerza zderzak, w którym umieszczone zostały światła przeciwmgielne i cofania. Czy też nowe tylne światła zespolone, w których w sposób zintegrowany z kształtem nadwozia umieszczone zostały światła stopu, światła tylne i kierunkowskazy.
Nietypowe i odważne rozwiązanie, które podkreśla zdolność 500 do odradzania się na nowo bez utraty swojego nieprzemijającego charakteru.

ZAINSPIROWANA MODĄ NAJWYŻSZEJ KLASY

Styl, styl, styl i jeszcze więcej stylu. Dobrane do wnętrza nowej 500 nowe materiały i tkaniny pochodzą bezpośrednio z najmodniejszych pokazów. 500 nosi na sobie na przykład kratkę księcia Walii w różnych wersjach kolorystycznych oraz nową szlachetną bordową skórę z niebieskimi wstawkami, klasyczny akcent, który oddaje hołd kolorom lat 60-tych.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek