FIAT Panda

Panda to samochód, który daje Ci to, co najlepsze

Czas na Twoje marzenia i fantazję za kierownicą. Czas na swobodę życia, podróżowania i dzielenia się tym z najbliższymi. Czas na Pandę

Panda to nie tylko świetna jazda, ale również bezpieczeństwo

Wyposażona jest w standardzie w uchwyty ISOFIX do mocowania fotelików aby twój mały pasażer mógł podróżować bezpiecznie. Posiada 4 poduszki powietrzne, które zapewnią Ci bezpieczeństwo w przypadku stłuczki lub kolizji.

Zakochać się w Pandzie

Kiedy wsiądziesz do Pandy, zrozumiesz, w jaki sposób pierwsze oszołomienie zamienia się w prawdziwą miłość. Jakość to coś konkretnego, co powstaje na wszystkich etapach projektowania i wytwarzania samochodu: materiały o dużej wytrzymałości, komfort akustyczny, wyszukane wykończenia. Każdy element został zaprojektowany, tak aby dać Ci po prostu to, co najlepsze.

Wyjątkowość opiera się na szczegółach

Dlatego też Panda daje Ci szereg akcesoriów, dzięki którym możesz wzbogacić swoje auto i sprawić, że stanie się wyjątkowe, np:

  • Tryb City w wspomaganiu kierownicy to dwustopniowe wspomaganie kierownicy ułatwia manewry oraz parkowanie w mieście,
  • Komputer pokładowy w standardzie pokazuje pełna informacja o przejechanym dystansie, czasie podróży, spalaniu oraz możliwym zasięgu jazdy,
  • System tankowania Smart Fuel to bezkorkowy system tankowania ułatwia tankowanie oraz uniemożliwia wlanie "złego" rodzaju paliwa,

i wiele innych.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek