FIAT Punto

Wyobraź sobie samochód, który łączy wybiegający w przyszłość styl i obecną funkcjonalność

Rozpocznij przygodę, nie pozwól jej na siebie czekać. Punto.

Punto oferuje najnowszą technologię oraz wysoki poziom bezpieczeństwa

  • Poduszka pasażera odłączana poprzez komputer pokładowy z sygnalizacją w zespole wskaźników, istotna funkcja dla osób przewożących dzieci w foteliku na przednim siedzeniu.
  • Aktywne zagłówki Antiwhiplash chronią odcinki szyjne pasażerów z przodu przy kolizji.

Dostosuj Punto do siebie

Najlepszy design łączy w sobie piękno i komfort bez nadmiernego wyrafinowania i przepychu. Taką zasadą kierują się projektanci wnętrz Punto, które jednocześnie cieszą oczy i zapewniają komfort, jakiego potrzebujesz w podróży. Możesz wybrać wersję Easy lub Easy z pakietem Sport, dopasowaną do Twojego gustu i stylu.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek