FIAT Qubo

Qubo - kubistyczna dusza

Recepta na Qubo jest prosta: oryginalność linii plus komfort i przestrzeń w jednym. A rezultat? Samochód z natury wszechstronny i pojemny.

Mnóstwo miejsca dla Ciebie i Twoich bliskich

Raper, narciarz albo opiekun lub hodowca psów? Miejsca jest dosyć dla wszystkich. Dzięki składanej kanapie, Twój Qubo może pomieścić jeszcze więcej. A jeśli to wciąż za mało, tylne siedzenia można unieść do góry zyskując jeszcze większą pojemność.

Twoim pasjom też przydałoby się więcej miejsca?

Aż 330 litrów pojemności ładunkowej na skromny piknik w plenerze, albo 2500 litrów na weekendowy kemping w kilka osób. To żaden problem, aby wnętrze Qubo dostosować do własnych albo wspólnych planów.

Nawigacaj Tom Tom i technologia Blue&Me

Dojechałeś na miejsce, a tam nikogo nie ma? W Qubo połączyliśmy funkcjonalność nawigacji TomTom i systemu Blue&Me. Możesz zadzwonić nie wyjmując telefonu z kieszeni i znaleźć szybko i wygodnie właściwą drogę do celu. Poza tym nigdy już nie zabłądzisz jadąc na spotkanie.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek