FORD Fiesta

Jeszcze więcej technologii

Każda inteligentna technologia w nowym Fordzie Fiesta ST ma własne zadanie. Jedne ułatwiają jazdę w trasie utrzymując prawidłowy pas ruchu, monitorując martwe pole widzenia w lusterku czy rozpoznając znaki drogowe a inne usprawniają poruszanie się po mieście jak np. system wspomagający parkowanie, kamera cofania, system zapobiegający kolizjom podczas jazdy z niską prędkością.

Maksymalne osiągi silnika

Nowy Ford Fiest ST jest wyposażony w silnik benzynowy EcoBoost o pojemności 1,5 litra, który zapewnia doskonałe zrównoważenie wydajności i osiągów. Posiada funkcję wyłączania cylindra, pomysłowe rozwiązanie, które umożliwia odłączenie jednego z cylindrów silnika, gdy zapotrzebowanie na moment obrotowy jest niskie, na przykład podczas jazdy ze stałą prędkością na autostradzie, co pozwala jeszcze bardziej obniżyć zużycie paliwa.

Zachwyca praktycznością i pomysłowością

Focus ST zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy. Inteligentne technologie, sportowy design oraz zaawansowana konstrukcja zapewniają doskonalą kontrolę oraz prowadzenie, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Bezpieczeństwo Twoje i Twojej Fiesty ST to nasz priorytet

Nowy Ford Fiesta ST został wyposażony w liczne zaawansowane technologie stworzone po to, aby chronić Ciebie, Twoich pasażerów oraz sam samochód.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek