FORD Focus

Stworzony na drogę, zaprojektowany na tor

Focus ST zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy. Inteligentne technologie, sportowy design oraz zaawansowana konstrukcja zapewniają doskonalą kontrolę oraz prowadzenie, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Maksymalne panowanie nad pojazdem na zakrętach

System poprawiający stabilność na zakrętach (Torque Vectoring Control) stale rozkłada moment obrotowy silnika pomiędzy przednie koła, dostosowując ich pracę do nawierzchni i warunków drogowych. Ten zaawansowany system reaguje 100 razy na sekundę, zapewniając precyzyjne prowadzenie i dobre trzymanie się drogi.

Komfort jazdy

Każdy aspekt Forda Focus ST został zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie i przyjemności z jazdy. Wyposażyliśmy go w rozwiązania, które ułatwią Ci każdą podróż, pozwalając czerpać radość już od pierwszego kilometra.

Osiągi i zużycie paliwa

Zaprojektowany z myślą o torze, stworzony do codziennych podróży. Pod maską Forda Focus ST pracuje 2-litrowy silnik benzynowy EcoBoost o mocy 250 KM lub nowy 2-litrowy silnik wysokoprężny o mocy 185 KM. Obydwa te silniki zapewniają niezrównane połączenie wyjątkowych osiągów z oszczędnością paliwa. Dzięki temu każdy kilometr podróży można zamienić w ekstremalne przeżycie, zostawiając koszty eksploatacji daleko z tyłu.

Bezpieczeństwo

Wyjątkowe osiągi muszą iść w parze z wysokim poziomem bezpieczeństwa. To dlatego Ford Focus ST został wyposażony w szereg zaawansowanych technologii chroniących Ciebie i Twoich pasażerów.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek