FORD Mondeo

Przedstawiamy FORDA MONDEO

Elegancka, supernowoczesna stylistyka oraz dynamiczna linia nadwozia łączą się z mocą, wydajnością, komfortem i jakością, podkreślając w ten sposób wyjątkowy charakter Forda Mondeo.

Każda technologia, w którą wyposażyliśmy Ford Mondeo, została stworzona z myślą o kierowcy, o jego bezpieczeństwie, komforcie i rozrywce. Ten innowacyjny samochód wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania, nieustannie monitoruje otoczenie i błyskawicznie reaguje na warunki, natężenie ruchu ulicznego czy styl jazdy kierowcy. Dodatkowo cała paleta technologii uprzyjemnia każdą chwilę spędzoną w tym wyjątkowym samochodzie.

Wśród technologii Forda Mondeo znajdują się między innymi reflektory LED dostosowujące strumień światła do prędkości jazdy i warunków otoczenia, zaawansowany system obsługi głosowej, system wspomagający parkowanie oraz system zapobiegający niezamierzonemu zjechaniu z pasa ruchu.

FORD MONDEO HYBRID

Pierwsza oferowana w Polsce pełnowartościowa hybryda Forda została oparta o doskonale znany i ceniony model Mondeo. Na pierwszy rzut oka nie różni się od zwykłych wersji benzynowych i wysokoprężnych, ale chwila uwagi wystarczy by go rozpoznać. Napisy HYBRID, chromowane elementy wykończenia nadwozia odpowiadające wersji wyposażenia Titanium oraz charakterystyczne, 16-calowe obręcze kół z oponami o niskich oporach toczenia, to najbardziej widoczne wyróżniki. To, czego nie widać, to nieco inna odmiana nadwoziowa. Choć Mondeo Hybrid wygląda jak liftback, w rzeczywistości jest eleganckim sedanem, zatem jego tylna szyba nie unosi się do góry wraz z klapą bagażnika. Takie nadwozie oferowane jest tylko z hybrydą lub w luksusowej odmianie Vignale.

Układ jezdny Forda Mondeo Hybrid został zestrojony odpowiednio do napędu, dzięki czemu uzyskano wyjątkowo pewne właściwości trakcyjne przy zachowaniu dużej dawki komfortu, w czym pomagają również specjalnie przygotowane do tej wersji koła i opony. Ford Mondeo Hybrid jest napędzany zespołem hybrydowym, składającym się z silnika benzynowego o pojemności 2,0 l oraz jednostki elektrycznej. Systemowo napęd osiąga 187 KM mocy oraz 173 Nm momentu obrotowego. Duża moc nadaje Mondeo Hybrid znakomite osiągi, natomiast połączenie hybrydowe odpowiada za niskie zużycie paliwa. Ford Mondeo Hybrid jest najbardziej wydajny w mieście, jednak potrafi być bardzo oszczędny także w trasie.

FORD MONDEO VIGNIALE

Wyjątkowo elegancki wygląd, pieczołowicie dobrane detale i wykończenie w najlepszym gatunku, charakterystyczny sześciokątny grill, pikowane fotele z miękkiej skóry pokrytej aplikacjami serii Vignale - to cechy wyróżniające Forda Vignale.

Prestiżowa linia Vignale odznacza się wyjątkowo eleganckim wyglądem i wykończeniem na najwyższym poziomie. We wnętrzu zastosowano wysokiej jakości materiały. Fotele pokryte są ręcznie obszywaną skór.

Unikalna stylizacja nadwozia.18" obręcze kół ze stopów lekkich, wzór 10x2-ramienny z wykończeniem Premium. Przednie reflektory adaptacyjne w technologii Ford Dynamic LED.Czujniki parkowania z przodu i z tytułu.

Wysokiej jakości tapicerka skórzana. Elektryczna regulacja położenia fotela kierowcy w 10. kierunkach z pamięcią ustawień. Radioodtwarzacz Sony CD/MP3 z Ford SYNC 3. System Ford Key Free z przyciskiem rozrusznika Ford Power.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek