FORD Focus

Przeprojektowane nadwozie o wyrazistych liniach oraz zaawansowane technologicznie i wyjątkowo eleganckie wnętrze. Poznaj najwspanialszego Forda Focusa w historii.

Model nowej generacji, który wyposażony jest w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Doskonałym przykładem jest system Ford SYNC 2 z zaawansowanym systemem obsługi głosowej i 8-calowym wyświetlaczem, służący do intuicyjnej obsługi nawigacji, systemu audio oraz klimatyzacji. Z kolei system wspomagający parkowanie (Active Park Assist) został udoskonalony i teraz oprócz parkowania równoległego oferuje funkcję parkowania prostopadłego oraz dodatkowo pomaga wyjechać z równoległego miejsca parkingowego.

Supernowoczesne silniki benzynowe i wysokoprężne zapewniają idealną równowagę między mocą a ekonomicznością. Zaawansowana przekładnia PowerShift oraz zmiana biegów za pomocą łopatek maksymalizuje wydajność i przyjemność z jazdy.

Focus RS

Nadwozie wersji RS wyróżnia się na tle innych Fordów Focusów. Wszystko to za sprawą sportowych dodatków. Każda część ma tu swoją funkcję odpowiadając za zmniejszenie oporów opływającego powietrza, poprawę przyczepności czy zintensyfikowanie chłodzenia elementów mechanicznych co pośrednio przekłada się również na podniesienie osiągów.

Ford Focus RS został wyposażony w niezwykle innowacyjny układ napędowy. Moc trafia tu na obie osie, a przy tylnych kołach za jej transfer odpowiadają specjalnie wysterowane sprzęgła. Takie rozwiązanie zapewnia odpowiedni poziom przyczepności w każdych warunkach i pozwala czerpać nieograniczoną radość z jazdy. Znaczna część siły napędowej może być przenoszona na tylną oś, co w połączeniu ze specjalnym trybem do driftowania pozwala w łatwy i kontrolowany sposób utrzymywać auto w efektownym poślizgu nawet początkującemu kierowcy. Oprócz sportowych emocji na wyciągnięcie ręki, dodatkowym atutem Focusa RS jest bardzo bogate wyposażenie obejmujące między innymi sportowe fotele przygotowane specjalnie przez firmę Recaro.

Focus RS to prawdziwa sportowa maszyna dopuszczona do jazdy po drogach publicznych. Jest to zasługą m.in. mocnego silnika, napędu na wszystkie koła, doskonale zestrojonego zawieszenia i precyzyjnego układu kierowniczego. Dzięki dostępności kilku trybów jazdy Ford Focus RS jest w stanie zaadaptować się niemal do każdych warunków. To doskonałe i niezwykle przyjemne w użytkowaniu auto do jazdy na co dzień, ale gdy zajdzie taka potrzeba również bardzo szybkie i bezkompromisowe.

Zaawansowany technicznie silnik 2.3 EcoBoost generuje 350 KM mocy, co z wykorzystaniem systemu procedury startu pozwala przyspieszyć od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,7 s. Prędkość maksymalna tej maszyny wynosi 266 km/h. Dopełnieniem fantastycznych osiągów jest rasowy dźwięk sportowego układu wydechowego.

FOCUS ST

Każdy element nowego Forda Focus ST – od agresywnej stylizacji po pieczołowicie wykończone wnętrze z ergonomicznie rozmieszczonymi elementami sterowania – podkreśla jego odważny styl i sportowy charakter.

Nowy Ford Focus ST odznacza się sportową i agresywną stylizacją nadwozia. Uwagę przykuwają takie detale, jak wyprofilowana pokrywa silnika, wąskie reflektory przednie, prostokątne lampy przeciwmgłowe, charakterystyczna osłona chłodnicy o strukturze plastra miodu czy podwójna, centralnie umieszczona heksagonalna rura wydechowa.

Sportowy ‘bodykit’ nadwozia obejmuje również lakierowane w kolorze nadwozia boczne nakładki progowe i elementy dyfuzora po obu stronach wydechu, a także tylny spoiler dachowy zoptymalizowany pod kątem uzyskania wyższej wydajności aerodynamicznej.

Dzięki inspirowanemu rajdami samochodowymi designowi kierowca może liczyć na lepsze aerodynamikę, a co za tym idzie wyższe osiągi.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek