FORD Ka

NOWY FORD KA+ i KA+ ACTIVE

Nowy Ford KA+ został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci wszystkie plusy kompaktowego samochodu. Teraz dostępny jest nawet w wersji crossover oferując podwyższoną pozycję za kierownicą, relingi dachowe, 15” obręcze kół ze stopów lekkich...Niezależnie od wybranej wersji możesz liczyć na szereg przydatnych technologii, radość z jazdy i lepszą ekonomikę jazdy.

Każda podróż to czysta przyjemność

Bez względu na to czy poruszasz się w mieście czy w trasie nowy Ford KA+ zapewni Ci dynamiczną i przyjemną jazdę. Znajdziesz w nim wiele funkcjonalnych technologii, które ułatwiają użytkowanie auta i pomagają zmniejszyć koszty związane z jego eksploatacją.

Niskie koszty, wysoka wydajność

Nowy Ford KA+ stworzony jest do podróży. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i inteligentnym technologiom łatwo oszczędzisz paliwo.

Komfortowy pod każdym względem

Nowy Ford KA+ stworzony jest do podróży. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i inteligentnym technologiom łatwo oszczędzisz paliwo.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek