FORD Tourneo Courier

NOWY FORD TOURNEO COURIER

Nowy Ford Tourneo Courier to kompaktowe auto, ale jednocześnie niezwykle wszechstronne. Doskonale sprawdzi się zarówno w pracy, jak i podczas wyjazdów z przyjaciółmi oraz rodziną. Praktyczna konfiguracja przestrzeni ładunkowej umożliwia transport nawet dużych, nieporęcznych przedmiotów. Z kolei starannie zaprojektowana i przestronna kabina jest wyposażona w funkcjonalny układ siedzeń, który pozwoli wygodnie przewieźć do pięciu osób.W nowej odsłonie Forda Tourneo Courier do Twojej dyspozycji jest jeszcze więcej zaawansowanych technologii, które sprawią, że znów poczujesz nieprzemijającą przyjemność z jazdy. Obejmują one takie rozwiązania jak system obsługi głosowej Ford SYNC 3 czy nowoczesny tempomat.

Jego funkcjonalność dodatkowo podnosi przemyślane wzornictwo i jeszcze wyższa wydajność. Dzięki temu nowy Ford Tourneo Courier jest po prostu idealny zarówno do podróży z całą rodziną, jak i transportu dużych ładunków.

Radość z każdej podróży

Kompaktowy, a zarazem przestronny Nowy Ford Tourneo Courier został stworzony, by ułatwić i uprzyjemnić Ci życie. Wnętrze po sam dach wypełnione jest zaawansowanymi technologiami. Znajdziesz między innymi inteligentny układ wspomagania kierownicy EPAS oraz kamerę cofania z czujnikami parkowania.

Niedościgniona wydajność. Imponująca moc.

Nowy Ford Tourneo Courier łączy w sobie zaawansowaną dynamikę jazdy i wyjątkową oszczędność paliwa. Niezależnie od tego, czy wybierzesz wielokrotnie nagradzany 1-litrowy silnik Ford EcoBoost lub 1,5-litrowy silnik TDCi, Tourneo Courier maksymalnie wykorzysta każdą kroplę paliwa podczas jazdy.

Technologia, która chroni Ciebie i pojazd

Nowy Ford Tourneo Courier jest wyposażony w szereg zaawansowanych technologii, których zadaniem jest chronienie Ciebie, pasażerów i pojazdu. Niektóre z nich, jak RSC (system zapobiegający przewróceniu się pojazdu) i TSC (układ ograniczający zarzucanie holowanej przyczepy) mają na celu zapobieganie wypadkom. Inne systemy, jak EBA (asystent hamowania awaryjnego), mogą pomóc złagodzić skutki kolizji.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek