Infiniti

ULICE SĄ TWOJE

Widzisz miasto z innej perspektywy. Tak zobaczy je też Infiniti Q30. Ten charakteryzujący się spektakularnymi liniami i odważnymi proporcjami model wychodzi poza ramy konwencjonalnej stylistyki.

KLASA SAMA W SOBIE

Połączenie podwyższonej sylwetki, muskularnych nadkoli i prowokacyjnie poprowadzonej linii dachu sprawiło, że już począwszy od proporcji nadwozia samochód emanuje na nowo zdefiniowaną dynamiką.

EKSPRESYJNA STYLISTYKA

Wyraziście poprowadzone linie Q30 biegną przez całą sylwetkę, od przedniego grilla, przez maskę, gwałtownie opadając po bokach i wreszcie oplatając tył samochodu. Pozwól, by Q30 zachwyciło Cię pod każdym względem.

WNĘTRZE

Naturalnie poprowadzone, asymetryczne, piękne kształty sprawiają, że wszystkie inne wnętrza, jakie widziałeś w życiu, wydają się staroświeckie. Wewnątrz Q30 otoczą Cię takie same doskonałe materiały, z jakich wykonane są Twoje ulubione towary luksusowe i w tak wyszukanych kolorach, jak Twój smak estetyczny.

AUTOMATYCZNA POMOC PRZY PARKOWANIU

Wykorzystujący dwanaście czujników system określi, czy miejsce do zaparkowania jest wystarczająco duże, a następnie automatycznie wykona manewry, dzięki którym Q30 sam bezpiecznie zaparkuje. Po sprawdzeniu otoczenia za pomocą panoramicznej kamery 360°, ułatwiającej parkowanie (AVM — Around View® Monitor) pozostanie Ci tylko obsługa pedałów gazu i hamulca, a Infiniti Q30 zajmie się resztą — nawet gdy w grę wchodzi parkowanie równoległe lub tyłem.

INTELIGENTNY TEMPOMAT (ICC — INTELLIGENT CRUISE CONTROL)

Ustaw żądaną prędkość i odległość, a inteligentny tempomat (ICC — Intelligent Cruise Control) o pełnym zakresie działania będzie automatycznie dostosowywać Twoją prędkość nawet w korkach, aż do całkowitego zatrzymania. Kiedy droga znów będzie wolna, tempomat wróci do ustawionej prędkości.

Sprzedajemy samochody marek