Infiniti

MOC, KTÓRA POTĘGUJE DOZNANIA

Nadaliśmy mu sylwetkę przepełnioną mocą i urzekającą śmiałymi krzywiznami. Ekscytujące osiągi podwójnie doładowanego silnika¹ V6 o mocy 405 KM. System bezpośredniego kierowania adaptacyjnego zapewniającego zawrotną szybkość reakcji. Zupełnie nowe Q60. Nowy wymiar jazdy.

MOCARNA SYLWETKA

Duże, 19-calowe felgi aluminiowe¹ zdradzają Twoje zamiary. Dodaj do tego czerwone hamulce sportowe z przeciwstawnymi zaciskami z przodu i z tyłu¹, a przekaz będzie jasny — całkowicie nowe Q60 stawia na osiągi.

ZALETY AERODYNAMIKI

Współczynnik oporu aerodynamicznego wynoszący 0,29 świadczy o tym, że równie wiele uwagi, co atrakcyjności wizualnej, poświęciliśmy na uczynienie tego sportowego coupe niewidocznym dla wiatru. Dowodem jest niemal zerowa siła unosząca z przodu i z tyłu, a także aktywna roleta grilla¹, która w normalnych warunkach pozostaje zamknięta, a otwiera się, gdy niezbędne jest dodatkowe chłodzenie.

GŁĘBOKIE, WYRAZISTE KRZYWIZNY

Dzięki rewolucyjnemu procesowi tłoczenia 3D, umożliwiającemu tworzenie głębokich przetłoczeń i ostrych krzywizn, wyraziste linie Q60 silnie oddziałują na wyobraźnię. Konstruktorzy zmienili nawet zawiasy drzwi, tak aby przednia krawędź zachodziła za błotnik, podkreślając ekspresję jego kształtu.

TECHNOLOGIA STWORZONA, BY DOSTARCZAĆ NOWYCH DOZNAŃ

Tworzymy technologie zwiększające przyjemność z jazdy oraz zaskakujące projekty, budzące szerokie uznanie. Dzięki porywającym osiągom poczujesz pełnię życia. Za sprawą naszych najnowocześniejszych systemów masz do dyspozycji moc w najczystszej postaci.

OSIĄGI

Oto moc płynąca z innowacji, dzięki którym zaawansowane technologie otwierają przed kierującym nowe horyzonty. Pierwszy w historii INFINITI podwójnie turbodoładowany silnik zapewnia osiągi zapierające dech w piersiach.

Sprzedajemy samochody marek