Infiniti QX30

CROSSOVER. PRZYGODA WZYWA

Poczuj przyjemność przekraczania granic w zupełnie nowym Infiniti QX30. Tak wygląda samochód, którym aż chce się jeździć po ulicach, po bezdrożach, po mieście, do miasta, za miasto... Infiniti QX30 daje Ci swobodę czerpania radości z życia, któremu tylko Ty potrafisz nadać kształt.

PIERWSZE WRAŻENIA

Będziesz pod wrażeniem jeszcze zanim usiądziesz w fotelu kierowcy i zobaczysz nowatorsko pociągnięte, przecinające się linie wnętrza. Model QX30 został zaprojektowany, by zapierać dech od pierwszego wejrzenia. Na wprost czy z profilu, zawsze prezentuje się doskonale.

ELEMENTY ZEWNĘTRZNE

Bez trudu rozpoznasz DNA marki. Już choćby po charakterystycznym dla Infiniti kształcie podwójnego łuku grilla chłodnicy, w którym łuk górny jest lustrzanym odbiciem dolnego. Chroniony znakiem towarowym design reflektorów LED, inspirowany kształtem ludzkiego oka, zachwyca zarówno z przodu, jak i z boku pojazdu. Do kształtu reflektorów nawiązują też tylne lampy, dzięki czemu wyjątkowy styl jest widoczny z każdej perspektywy. Z boku spojrzenie przyciąga słupek C w kształcie sierpu księżyca oraz linia barku wznosząca się i opadająca wzdłuż całego samochodu, tak przy tym mocno poprowadzona, że uzyskanie efektu wydatności wymagało opracowania nowego procesu produkcji 3D.

EKSPRESYJNA STYLISTYKA

Ekspresyjne, wręcz brawurowe linie przednich i tylnych zderzaków, w połączeniu z szerszymi wnękami na koła i bocznymi listwami, podkreślają majestatyczny i nieugięty charakter Infiniti QX30.

BAGAŻ? ŻADEN PROBLEM

Łatwe otwieranie drzwi bagażnika sprawia, że załadunek i rozładunek to czysta przyjemność. Żadnych przeszkód, swobodny dostęp do przestronnej przestrzeni bagażowej. Trzeba jej więcej? Wystarczy złożyć tylną kanapę dzieloną w stosunku 60:40.

KONTAKT KLASY PREMIUM

System Infiniti InTouch zapewnia idealne połączenie Twojego smartfona z Twoim Infiniti QX30. Wysyłanie e-maili i SMS-ów, nawigowanie po nieznanych miejscach lub nawet zwykłe dzwonienie do znajomych nigdy jeszcze nie było tak wygodne.

WYTRZYMAŁA I BEZPIECZNA KONSTRUKCJA

W miejscach o szczególnym znaczeniu dla bezpieczeństwa użyto stali o wysokiej i ultrawysokiej wytrzymałości, a w razie uderzenia zaawansowane strefy zgniotu z przodu i z tyłu deformują się stopniowo, absorbując energię uderzenia zanim dojdzie ona do kabiny pasażerskiej.

Sprzedajemy samochody marek