KIA Niro

Nadjeżdża wyjątkowy crossover

Przedstawiamy nietuzinkowy, zaskakujący crossover na miarę jutra. Oto zupełnie nowa Kia Niro — crossover z napędem hybrydowym. To nie pomyłka! Nowa Kia Niro łączy najlepsze zalety nowoczesnych samochodów tej klasy: kompaktowe nadwozie oraz przestronne i dopracowane wnętrze. Dodatkowym, niepodważalnym atutem tego auta jest napęd hybrydowy. Zapewnia on wyjątkowo niskie zużycie paliwa i bardzo małą emisję spalin. Nie możesz doczekać się jazdy testowej? Model będzie dostępny w Europie od III kwartału 2016 r.

Hybrydowa dusza

Nowa Kia Niro jest przyjazna dla środowiska, niezawodna i pełna najnowszych rozwiązań technicznych. A przede wszystkim niezwykle dynamiczna. Jej prowadzenie daje prawdziwą przyjemność. W czym tkwi sekret? To crossover z hybrydową duszą. Brzmi intrygująco, prawda?

Atrakcyjny wygląd

Ten samochód wzbudza zainteresowanie. Aerodynamiczna, odważna i nowoczesna linia nadwozia nowej Kia Niro przyciąga spojrzenia. Przód zdobi charakterystyczny dla marki Kia grill chłodnicy i elektryzujące, bi-ksenonowe światła przednie. Chcesz wiedzieć więcej? To auto ma również przestronne wnętrze. Jego elegancję podkreślają błyszczące detale i skórzana tapicerka. Dodaj do tego pojemny bagażnik. Robi wrażenie? Jasne, że tak!

Czyste intencje

Dobry pomysł daje szansę odniesienia wielkiego sukcesu. A na czym może dziś polegać innowacyjność w motoryzacji? Nowa Kia Niro to połączenie nadwozia crossovera i niezwykle niskiej emisji spalin. Dzięki temu odznacza się najniższym w klasie zużyciem paliwa. Zapewnia przy tym wyjątkową przyjemność z jazdy. Oto intrygujący samochód na miarę jutra!

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek