KIA pro_cee'd

Zachwycający design

Idealny design? Taki, który wzbudza zachwyt od pierwszego spojrzenia. Nowa Kia ProCeed to nasza wizja odważnego designu. ProCeed łączy piękną linię sylwetki i sportowy styl. Efekt? Samochód doskonały!Odważna stylistyka


Kultowa linia nadwozia


Charakterystyczny przód


Sportowe, starannie wykonane wnętrzeKierownica w kształcie litery D
z łopatkami zmiany biegów


8-calowy ekran systemu nawigacji opartej na rozwiązaniach TomTom®


Sportowe fotele obszyte skórą
i zamszem, z efektownymi przeszyciami


W duchu funkcjonalności

Nowa Kia ProCeed zachwyca wyglądem i funkcjonalnością. Zainteresowanie budzi zarówno nowoczesna, ponadczasowa stylistyka auta, jak i przestrzeń w jego wnętrzu. Kia ProCeed jest niezwykle dynamiczna i po prostu wszechstronna. Czy można chcieć więcej?


Funkcja automatycznego otwierania i zamykania pokrywy bagażnika

Bagażnik o pojemności 594 l

Składane tylne siedzenia dzielone w proporcji 40:20:407 lat aktualizacji mapy

Każdy nowy samochód marki Kia, fabrycznie wyposażony w system nawigacji, otrzymuje 6 rocznych darmowych aktualizacji mapy. Dzięki naszej ofercie Twój system nawigacji będzie zawsze korzystać z najnowszych dostępnych danych.
7-letnia gwarancja Kia

Wszystkie nowe samochody marki Kia objęte są gwarancją na 7 lat lub 150 000 km (do 3 lat: bez ograniczeń przebiegu, powyżej 4 lat: do 150 000 km). Szczegółowe warunki znajdują się w książce gwarancyjnej.
Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek