Opel

LIDER MOŻLIWOŚCI TRANSPORTOWYCH.

Z której strony nie spojrzysz na Opla Combo, wiesz że jest on idealnie stworzony do zadań transportowych. Nadwozie o długości jakiej potrzebujesz, szeroka przestrzeń ładunkowa, duża ładowność, niski lub wysoki dach oraz szerokie możliwości personalizacji tworzą z niego idealne narzędzie dopasowane do Twojego biznesu.

NAJWYŻSZA ŁADOWNOŚĆ W KLASIE

Dysponując ładownością do jednej tony, Opel Combo to idealna odpowiedź na Twoje potrzeby transportowe. W połączeniu z 5,4 m3 objętości przestrzeni ładunkowej, to nowy, wyższy standard w organizacji Twoich dostaw i przewozów. Twój biznes musi być efektywny i oparty na najlepszych narzędziach. Opel Combo zaspokaja obie te potrzeby.

WRODZONA WYDAJNOŚĆ

Gama sześciu jednostek napędowych pozwoli wybrać Tobie, tę najbardziej odpowiednią dla Twojego biznesu. Obecnie dostępne są dwa silniki 1.4. Pierwszy o mocy 70 kW/95 KM oraz turbodoładowana wersja na gaz CNG o mocy 88 kW/120 KM. Do końca roku 2012 gamę poszerzy turbodoładowany silnik benzynowy 1.4 Turbo. Dla użytkowników szukających większych oszczędności oferowany jest silnik wysokoprężny 1.3 CDTI spalający zaledwie 4,8 litra oleju napędowego i emitujący 126 g/km CO2. Nad oszczędnościami czuwa dodatkowo seryjny (poza wersją CNG) system Start/Stop. Dla sprostania naprawdę ciężkim wyzwaniom transportowym, przygotowaliśmy wersję 20. CDTI, która może dostarczyć nawet 320 Nm maksymalnego momentu obrotowego, co jest najlepszym wynikiem w klasie.

EFEKTYWNE ROZWIĄZANIA

Bez względu na to, jakiego rodzaju działalność prowadzisz, Opel Combo robi ogromną różnicę. Najdłuższa przestrzeń ładunkowa jest do Twojej dyspozycji. Aby ją w pełni załadować masz do dyspozycji najwyższy i najszerszy otwór załadowczy niezależnie czy wybierzesz unoszone lub otwierane na bok asymetryczne drzwi tylne. Możliwe jest także zamówienie tylnego luku dachowego, który umożliwia przewiezienie długich przedmiotów. Drzwi boczne są przesuwane (i także najszersze w klasie) oraz posiadają niski próg załadowczy. Dostępne opcje dodatkowe pozwolą Ci przewieźć wszystko czego potrzebujesz, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, a załadunek będzie banalnie prosty. Czas to pieniądz, a wydajny sposób wykorzystania przestrzeni ładunkowej pozwala zaoszczędzić oba zasoby.

Sprzedajemy samochody marek