Opel

WIZYTÓWKA FIRMY.

Płynna, dynamiczna linia nadwozia Corsy Van doskonale wtapia się w otoczenie biznesowe. Pod niebanalną formą kryje się imponująca, funkcjonalna przestrzeń ładunkowa o pojemności 0,92 m3-1,0 m3. Teraz masz wybór pomiędzy wersjami 3- lub 5-drzwiową.

5-DRZWIOWE NADWOZIE.

Ta funkcjonalna i komfortowa wersja dostawczej Corsy również umożliwia odliczenie podatku VAT od ceny auta, kosztów paliwa i obsługi.

Konwersja osobowej Corsy 5D na wersję ciężarową z homologacją N1 oznacza demontaż tylnej kanapy i pasów bezpieczeństwa oraz montaż stałej przegrody. Co ważne, przywrócenie auta do wersji osobowej jest równie proste.

PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA.

Nisko umieszczony, szeroki próg załadunkowy ułatwia codzienną pracę. Auto oferuje ładowność od 496 kg do 556 kg i przestrzeń bagażową o pojemności od 0,92 m3 do 1,0 m3 oddzieloną od kabiny pasażerskiej stalową przegrodą. Przestronność, funkcjonalność i komfort czynią z Corsy Van niezastąpionego partnera w codziennej pracy.

WEWNĘTRZNA HARMONIA

Stylowa, przestronna kabina to niewątpliwy atut Corsy Van. Optymalnie wyprofilowane fotele, przejrzyste, ergonomicznie rozmieszczone wskaźniki i przyciski oraz intuicyjna obsługa tworzą atmosferę sprzyjająca zarówno pracy, jak i chwilom odpoczynku.

SILNIKI CORSY 3D

Gama silników to jednostki benzynowe i wysokoprężne o mocy od 51 kW/70 KM do 70 kW/95 KM, spełniające normę Euro 6. Charakteryzują się one niskim zużyciem paliwa i emisji spalin.

Sprzedajemy samochody marek