Opel

PRZYGOTOWANY NA KAŻDE WYZWANIE.

Niezależnie od profilu Twojej firmy i jej potrzeb biznesowych, na pewno znajdziesz wersję Opla Vivaro odpowiednią dla Ciebie. Furgon, Furgon z podwójną kabiną lub Podwozie do zabudowy – możliwości jest wiele, a wybór oczywiście należy do Ciebie.

FURGON

Zdecydowanie wielozadaniowy. Vivaro Furgon to wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie dla małych przedsiębiorstw, firm oferujących usługi u klienta oraz wszędzie tam, gdzie liczy się ekspresowa dostawa. Furgon dostępny w dwóch długościach i wysokościach nadwozia, o pojemności ładunkowej od 5,2 m3 do 8,6 m3 (w wersji z podwyższonym dachem) i maksymalnej ładowności do 1200 kg to lekki samochód dostawczy o wszechstronnym zastosowaniu.

DUŻY ŁADUNEK

Vivaro Furgon jest dostępny w dwóch długościach i wysokościach nadwozia, o pojemności ładunkowej od 5,2 do 8,6 m3. Wersja podstawowa Long, oferuje podłogę o długości 2 537 mm, a wersja przedłużana Extra Long – 2 937 mm. Obie wersje są na tyle obszerne, by pomieścić nawet trzy europalety.

ŁATWY DOSTĘP DO PRZESTRZENI TRANSPORTOWEJ

Szerokie drzwi boczne oraz podwójne tylne drzwi, otwierane na boki nawet pod kątem 250 stopni, ułatwiają załadowanie towaru. Dostępna jest też pojedyncza klapa tylna podnoszona do góry. Dodatkowo istnieje możliwość zwiększenia, i tak już znacznych, możliwości przewozowych przedziału ładunkowego dzięki elastycznej przegrodzie FlexCargo® z otworami bagażowymi, oraz przez złożenie przedniego siedzenia pasażera. W ten sposób, w wersji z krótkim rozstawem osi, można przewozić przedmioty o długości do 3 750 mm, a w wersji z długim rozstawem – nawet do 4 150 mm.

CHROŃ SWÓJ ŁADUNEK

Za ochronę ładunku, a pośrednio pasażerów odpowiadają też specjalne, zintegrowane zaczepy na pasy bagażowe. Przestrzeń ładunkową Nowego Opla Vivaro można zabezpieczyć przed nadmiernym zniszczeniem montując podłogowe i ścienne panele. Są one ukształtowane tak, aby nie utrudniać korzystania z haków, zaczepów i uchwytów.

Sprzedajemy samochody marek