Opel

PRZYGOTOWANY NA KAŻDE WYZWANIE.

Niezależnie od profilu Twojej firmy i jej potrzeb biznesowych, na pewno znajdziesz wersję Opla Vivaro odpowiednią dla Ciebie. Furgon, Furgon z podwójną kabiną lub Podwozie do zabudowy – możliwości jest wiele, a wybór oczywiście należy do Ciebie.

FURGON Z PODWÓJNĄ KABINĄ.

Idealny do przewozu pracowników wraz z niezbędnym ekwipunkiem. Sprawdza się w wielu branżach, jak choćby w ogrodnictwie czy budownictwie. Furgon z podwójną kabiną załogową pomieści do 6 osób i jest dostępny w dwóch długościach nadwozia. Komfort jazdy jak w samochodzie osobowym i spore zdolności transportowe, to jego ważne atuty.

Opel Vivaro Furgon z podwójną kabiną to idealny samochód do przewozu pracowników. Ma 6 miejsc dla pasażerów, spore schowki na ich ekwipunek oraz łatwo dostępną przestrzeń ładunkową. Ergonomia wnętrza, praktyczne rozwiązania oraz funkcjonalności multimedialne, w połączeniu z wysokiej jakości wykończeniem i atrakcyjnymi materiałami tapicerek, sprawią, że ten samochód spełni najbardziej wyszukane wymagania.

Pasażerowie z łatwością zasiądą na tylnych fotelach korzystając z drzwi przesuwanych po jednej lub po obu stronach (wyposażenie dodatkowe), a komfort jazdy podnoszą między innymi zamontowane zagłówki siedzeń oraz wysokiej jakości tapicerki i elementy wykończenia. Wyposażeniem standardowym w każdym modelu Vivaro są schowki i miejsce na napoje w panelu bocznym drugiego rzędu (brak schowków i miejsca na napoje w przypadku zamówienia drzwi zamiast stałego panelu) oraz oświetlenie górne. Wyposażenie najwyższych wersji przewiduje pojedyncze fotele dla pasażerów drugiego rzędu z podłokietnikami, osłony przeciwsłoneczne szyb, oświetlenie LED oraz gniazdo 12 V w przedziale ładunkowym lub w drugim rzędzie siedzeń.

Ten model dodatkowo oferuje:

  • Dwie długości nadwozia o rozstawach osi: 3098 mm lub 3498 mm
  • 3-miejscową kanapę z podłokietnikami w drugim rzędzie
  • Tapicerowane panele boczne wnętrza kabiny
  • Sprzedajemy samochody marek