Opel

ELEGANCKI NOWY OPEL CASCADA KUSI MOŻLIWOŚCIĄ KORZYSTANIA Z UROKÓW JAZDY KABRIOLETEM PRZEZ CAŁY ROK. WIĘC NA CO CZEKASZ? NAJWYŻSZA JAKOŚĆ, DYNAMICZNE WZORNICTWO I PORYWAJĄCE WRAŻENIA Z JAZDY – STANOWCZO ZBYT DŁUGO MARZYSZ O TAKIM SAMOCHODZIE.

NIEPRZEMIJAJĄCA ELEGANCJA W PODWÓJNYM STYLU.

Otwarty czy zamknięty, Opel Cascada wygląda doskonale. Idealne linie ucieleśniają istotę stylu i elegancji. Przód niewątpliwie należy do Opla, jest dopracowany w każdym szczególe. Popatrz na wyrzeźbioną, wyrazistą osłonę chłodnicy, gęstą siatkę wlotu powietrza, charakterystyczne dla Opla światła do jazdy dziennej LED i wyrafinowaną chromowaną listwę z logo. Delikatnie wypukły grzbiet maski zapowiada skrywaną moc silnika.

Przy otwartym dachu boczna linia auta biegnie niezakłócona ku tyłowi. Złożony dach i pałąki przeciwkapotażowe są zupełnie niewidoczne. Nie zobaczysz tu też żadnych przesadnych ozdób – Cascada ich nie potrzebuje. Jej piękna sylwetka jest wysublimowana i naturalna. Z zamkniętym dachem, brak środkowego słupka i jakość pokrycia dachu robią wrażenie. Od nadwozia oddziela go chromowana listwa, która nadaje autu posmak klasycznego coupé. Wydłużone drzwi i delikatne słupki A są nie tylko eleganckie, ale też ułatwiają zajmowanie miejsca w środku. Miękki dach, dostępny w kolorach czarnym, szarym Khaki, bordowym Malbec i brązowym Sweet Coffe, dopełnia nienaganny wizerunek Cascady.

Z tyłu uwagę zwracają nowoczesne, trójwymiarowe światła w technologii LED, które połączone stylową, chromowaną listwą z logo Opla, harmonijnie zaokrąglają tył nadwozia, a wraz z wyżej umieszczonym trzecim światłem stop, nadają autu charakterystyczny wygląd po zapadnięciu zmroku. Nie pomylisz Cascady z żadnym innym samochodem. Szerokie osadzenie nadwozia i doskonałe proporcje kształtują stabilny i mocny wygląd tyłu auta.

UCZUCIE SPEŁNIENIA

,p>Przyjemne w dotyku, wysokiej jakości materiały, miękko płynące linie i zapowiedź najwyższego komfortu. Opel Cascada prezentuje się dobrze już na pierwszy rzut oka i zyskuje przy bliższym poznaniu, a to co najlepsze ujawnia po otwarciu drzwi. Uwagę przyciąga wysokiej jakości tapicerka ze skóry sztucznej Morrocana, pokrywająca deskę rozdzielczą i tablicę przyrządów, ozdobiona delikatnymi przeszyciami.

Wszystko jest na właściwym miejscu, przyrządy i przełączniki na konsoli środkowej umieszczone są w zasięgu ręki kierowcy. Wnętrze Cascady to uczta dla zmysłów.

Cztery głęboko wyprofilowane, pojedyncze fotele czekają na spragnionych wygody pasażerów. System Easy Entry przesuwa przednie siedzenia do przodu za pociągnięciem małej dźwigni umieszczonej na oparciu fotela i tak samo szybko przywraca je do poprzedniej pozycji. Tapicerka z wysokiej jakości materiału łączonego ze skórą sztuczną czy luksusowej skóry naturalnej – wybór należy do Ciebie. Ozdobiona przeszyciami skóra podkreśla i tak już ekskluzywne wnętrze kabiny.

WYSTARCZY CI JEDEN SAMOCHÓD

Codzienna funkcjonalność i ilość miejsca na bagaże jest często problemem w kabrioletach. Nie odnosi się to jednak do Cascady. Oferuje ona aż 13 łatwo dostępnych schowków na drobiazgi w kabinie.

Z kolei przestrzeń bagażowa pomieści od 280 litrów z dachem otwartym, do 350 litrów z zamkniętym. Ponadto wystarczy kilka sekund, aby przy pomocy systemu FlexFold złożyć – za naciśnięciem odpowiedniego przycisku umieszczonego w bagażniku – jedno lub oba tylne siedzenia i zyskać aż do 630 l przestrzeni na bagaż. Naciśnięcie przycisku zwalnia elektryczne blokady, które pozwalają automatycznie złożyć wybrane oparcie tylnego siedzenia.

Kiedy auto jest zaparkowane z otwartym dachem, oparcia tylnych siedzeń są bezpiecznie zablokowane, aby uniemożliwić dostęp do bagażnika. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa, auto jest wyposażone w fabryczny alarm, który chroni przed kradzieżą cały samochód, nawet jego koła.

Sprzedajemy samochody marek