Opel

PRAKTYCZNY, ELASTYCZNY I PRZYJAZNY.

Ciekawe wzornictwo i subtelna elegancja czynią z Opla Combo Tour atrakcyjnego przyjaciela rodziny i lojalnego pomocnika.

STYLISTYKA NADWOZIA.

Dzięki przemyślanej i funkcjonalnej konstrukcji nadwozia, Opel Combo Tour to elastyczny, praktyczny i przestronny samochód. Wyraziście ukształtowane nadkola i tylne błotniki podkreślają jego charakterystyczną linię.

Głęboko osadzona przednia szyba i nisko zarysowana linia maski zapewniają kierowcy doskonałą widoczność. Duże, panoramiczne lusterka boczne z kierunkowskazami oraz nisko poprowadzona tylna szyba dają także świetną widoczność do tyłu.

Przykryte przezroczystym kloszem, zachodzące na boki zespolone reflektory przednie ze światłami do jazdy dziennej są atrakcyjne wizualnie a zarazem bardzo wydajne. Dla ochrony przed uszkodzeniami światła tylne są umieszczone wysoko, a przednie światła przeciwmgielne osadzone głęboko w swoich gniazdach. Potężnie zderzaki są bardzo wytrzymałe i praktyczne.

STYLISTYKA WNĘTRZA

Wygoda kierowcy i pasażerów była dla konstruktorów Opla Combo Tour priorytetem. Deska rozdzielcza jest przejrzysta i ergonomicznie ukształtowana, kierownicę można regulować w dwóch płaszczyznach, a wszystkie przełączniki są w zasięgu ręki.

Oto wnętrze, które jest nie tylko ergonomiczne, ale także solidne i przyjazne dla użytkownika. Dźwignie na kolumnie kierownicy, przełączniki i elektryczne wspomaganie układu kierowniczego pracują z dużą precyzją. Schowki i inne udogodnienia znajdują się dokładnie tam, gdzie są potrzebne. Dwukolorowe wykończenie deski rozdzielczej i foteli dopełnia wrażenia jakości i komfortu.

PRZESTRZEŃ NA ROSNĄCE POTRZEBY

Opel Combo Tour oferuje w konfiguracji 5-miejscowej 800 litrów pojemności ładunkowej. Przy złożonych tylnych siedzeniach wzrasta ona do 3 200 litrów.

Dla rodziny oznacza to, że Opel Combo Tour jest w stanie przewieźć prawie wszystko, co jej potrzebne. Innymi słowy, wyprawy sportowe, imprezy, zakupy i wycieczki, to tylko kwestia złożenia lub rozłożenia odpowiednich foteli. Opel Combo Tour jest w stanie posłużyć nawet podczas niewielkiej przeprowadzki.

GAMA JEDNOSTEK NAPĘDOWYCH.

W szerokiej gamie silników Opla Combo Tour znajdziesz ten odpowiadający Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Wszystkie jednostki spełniają normę emisji spalin Euro 6 i oferują wysoką wydajność, a technologia ecoFLEX, dostępna z wybranymi silnikami, dodatkowo wspomaga redukcję zużycia paliwa.

Silnik wysokoprężny 1.6 CDTI o mocy 88 kW/120 KM jest dostępny z opcjonalnym pakietem ecoFLEX, obejmującym system Start/Stop, i współpracuje z 6-stopniową manualną skrzynią biegów.

Jednostka benzynowa 1.4 Turbo o mocy 88 kW/ 120 KM jest również oferowana w wersji zasilanej gazem CNG. Obydwie współpracują z 6-stopniową manualną przekładnią. Natomiast słabsza odmiana, silnik 1.4i, dysponuje mocą 70 kW/95 KM i jest dostępny z 5-stopniową manualną skrzynią biegów oraz opcjonalną technologią ecoFLEX z systemem Start/Stop.

Sprzedajemy samochody marek