Opel

CZY FUNKCJONALNOŚĆ MOŻE IŚĆ W PARZE Z ELEGANCJĄ? WYSTARCZY SPOJRZEĆ NA NOWĄ INSIGNIĘ COUNTRY TOURER, ABY SIĘ O TYM PRZEKONAĆ. ODZIEDZICZONA PO WERSJI SPORTS TOURER WYRAFINOWANA ELEGANCJA ZOSTAŁA WZBOGACONA O PRAKTYCZNE ELEMENTY ZABEZPIECZAJĄCE DOLNE PARTIE NADWOZIA.

BEZBŁĘDNY W MIEŚCIE I W TERENIE.

Harmonijne proporcje sylwetki tego wyjątkowego samochodu zostały dodatkowo wzmocnione poprzez podwyższone podwozie oraz osłony progów, błotników i dolnych partii nadwozi.

WYJĄTKOWE MIEJSCE.

Rozkoszuj się przestronnym wnętrzem wykonanym z wysokiej jakości materiałów. Wyposaż swoją Insignię w opcjonalne ergonomiczne fotele sportowe AGR i podróżuj jak w klasie biznes.

OBSZERNY BAGAŻNIK.

Możliwości transportowe Insignii Country Tourer można powiększyć nawet do 1 530 litrów po złożeniu tylnych siedzeń.

PAKIETY STYLIZACYJNE OPC.

Dodaj swojej Insigni jeszcze więcej sportowego ducha dzięki pakietom stylizacji wnętrza stworzonym w Opel Performance Center (OPC).

ASYSTENCI PASA RUCHU.

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa czynnego, bazujące na czujnikach radarowych, pomagają uniknąć kolizji podczas jazdy na drodze wielopasmowej.

PEŁNA KONTROLA.

Większe bezpieczeństwo i satysfakcja z jazdy: opcjonalny adaptacyjny napęd 4x4 poprawia stabilność i prowadzenie w każdych warunkach.

MAKSIMUM WYDAJNOŚCI.

Rozwiązania ecoFLEX, w tym system Star/Stop i aktywna żaluzja osłony chłodnicy, a także technologia BlueInjection ograniczająca emisję tlenków azotu zapewniają wydajną i efektywną kosztowo eksploatację auta.

Sprzedajemy samochody marek