Opel

ELEGANCKI, DOPRACOWANY KONSTRUKCYJNIE I ZAAWANSOWANY TECHNOLOGICZNIE, NOWY OPEL INSIGNIA SEDAN WYSUWA SIĘ DALEKO PRZED KONKURENCJĘ W SWOJEJ KLASIE. TERAZ OFERUJE KIEROWCY ZUPEŁNIE NOWY SPOSÓB WZAJEMNEJ KOMUNIKACJI.

WYSUBLIMOWANE KSZTAŁTY.

Aerodynamiczne kształty Insignii Sedan nie tylko swietnie się prezentują, ale również pomagają ograniczyć zużycie paliwa i poziom hałasu wewnątrz.

WYJĄTKOWE MIEJSCE.

Rozkoszuj się przestronnym wnętrzem wykonanym z wysokiej jakości materiałów Wyposaż swoją Insignię w opcjonalne ergonomiczne fotele sportowe AGR i podróżuj jak w klasie biznes.

PAKIETY STYLIZACYJNE OPC.

Dodaj swojej Insigni jeszcze więcej sportowego ducha dzięki pakietom stylizacji wnętrza i nadwozia stworzonym w Opel Performance Center (OPC).

AKTYWNY TEMPOMAT.

Aktywny tempomat utrzymuje ustawioną przez kierowcę odległość od poprzedzającego pojazdu, zwiększając komfort jazdy, zwłaszcza w zagęszczonym ruchu miejskim.

PEŁNA KONTROLA.

Większe bezpieczeństwo i satysfakcja z jazdy: opcjonalny adaptacyjny napęd 4x4 poprawia stabilność i prowadzenie w każdych warunkach.

SALA KONCERTOWA W TWOIM AUCIE.

Opcjonalny, 8-głośnikowy, najwyższej klasy system nagłośnienia Bose® zapewnia słuchaczom niezrównane doznania odsłuchowe.

Sprzedajemy samochody marek