Opel

ODKRYJ NOWEGO OPLA KARLA, NIEZWYKLE PRAKTYCZNY 5-DRZWIOWY SAMOCHÓD MIEJSKI.

5 DRZWI.

Opel KARL to rozsądny wybór. Ma to, czego możesz oczekiwać od auta miejskiego: 5-drzwiowe nadwozie, komfortowe wnętrze z miejscem dla 4 lub 5 osób (w zależności od wersji), wyróżniające go właściwości jezdne oraz wiodące w klasie systemy wspomagające kierowcę.

4 A MOŻE 5 MIEJSC?

KARL dostępny jest w wersji 4-miejscowej, ze składaną tylną kanapą, lub 5-miejscowej z oparciami tylnych siedzeń składanymi w proporcji 40/60. Elastyczna aranżacja przestrzeni bagażowej to kolejny atut KARLa.

OBSZERNE WNĘTRZE.

Składając oparcie tylnej kanapy w całości lub w proporcji 40/60, można zwiększyć przestrzeń bagażową KARLa nawet do 1013 litrów.

PIĘKNO W PROSTOCIE.

Harmonijna stylistyka Nowego KARLa to najnowsza odsłona idealnego połączenia artystycznego kunsztu z niemiecką precyzją.

PARKUJ JAK ZAWODOWIEC.

Tylne czujniki parkowania ostrzegają o zbliżaniu się do przeszkody. To kolejne rozwiązanie wyróżniające KARLa.

GORĄCE PRZYWITANIE.

Opcjonalne podgrzewane koło kierownicy to prawdziwy ewenement w tej klasie aut. Z KARLem polubisz mroźne poranki.

ZWINNY NA SKRZYŻOWANIACH.

Ciesz się zwrotnością i płynnością jazdy. Kompaktowe wymiary KARLa czynią go idealnym autem do jazdy miejskiej. Co więcej, tryb wspomagania układu kierowniczego City, aktywowany przyciskiem, ułatwia manewrowanie.

FAKTY.

Biorąc pod uwagę niewielkie gabaryty KARLa, zaawansowany silnik 3-cylindrowy o mocy 55 kW/75 KM zapewnia ponadprzeciętną dynamikę jazdy, a przy tym jest przyjazny dla środowiska: emituje zaledwie 94 g CO2/km (104 g CO2/km w wersji bez technologii ecoFLEX). Dobrze zestopniowana 5-biegowa skrzynia świetnie sprawdza się też na autostradach i drogach ekspresowych.

Sprzedajemy samochody marek