Opel

W NOWYM OPLU MERIVIE PRZESTRONNE WNĘTRZE WYPEŁNIONE JEST PRAKTYCZNYMI ROZWIĄZANIAMI. TO WYMARZONE AUTO RODZINNE, KTÓRE W WIELKIM STYLU ŁĄCZY PRZESTRONNOŚĆ Z UNIKALNĄ FUNKCJONALNOŚCIĄ.

NOWOCZESNE WZORNICTWO, PRZYJAZNE RODZINIE.

Niełatwo znaleźć niebanalne auto idealnie dopasowane do rodziny. Dlatego Meriva Design Edition to prawdziwa perełka, która łączy w sobie unikalną elastyczność, funkcjonalność i wdzięk. Standardowe elementy stylizacji wersji Design Edition to m.in. czarna przednia listwa z logo i lusterka zewnętrzne, przyciemniane klosze tylnych lamp oraz opcjonalne czarny dach, obręcze kół ze stopów lekkich i inne przyciągające wzrok elementy. Meriva Design Edition ma jeszcze więcej szyku. Przekonaj się, że auto rodzinne wcale nie musi być nudne.

ERGONOMIA STWORZONA Z MYŚLĄ O TOBIE.

Niemieckie stowarzyszenie AGR (Campaign for Healthier Backs) na rzecz zdrowego kręgosłupa, opracowało standardy projektowania foteli samochodowych z myślą o zdrowiu i komforcie podróżujących. Opel Meriva zrobił na nich tak ogromne wrażenie, że przyznali mu prestiżowy certyfikat za kompleksowe rozwiązania w zakresie ergonomii. W minivanie Opla wszystko zostało stworzone z myślą o Twojej wygodzie: od szeroko otwieranych drzwi portalowych, przez inteligentnie rozmieszczony system schowków, aż po opcjonalny zintegrowany bagażnik rowerowy FlexFix®.

DRZWI PORTALOWE FlexDoors®

Wyjątkowość Opla Merivy widać już na pierwszy rzut oka. Otwarte drzwi portalowe FlexDoors® zdają się mówić „Witaj w domu”. To dzięki nim wsiadanie i wysiadanie jest dziecinnie proste, a dostęp do tylnych foteli i zmiana ich konfiguracji zajmuje zaledwie kilka sekund.

Szeroki kąt (84º) otwarcia tylnych drzwi ułatwia montaż fotelika i usadzenie w nim dziecka. W momencie jednoczesnego otworzenia przednich i tylnych drzwi tworzy się swoista strefa bezpieczeństwa, pozwalająca na łatwiejszą kontrolę dzieci.

SYSTEM KONFIGURACJI TYLNYCH FOTELI FlexSpace®

Jeżeli cenisz spontaniczność, system FlexSpace® jest stworzony dla Ciebie – Opel Meriva jest tak samo elastyczny jak Ty. Z łatwością dopasujesz jego wnętrze do aktualnych potrzeb, a jeśli zmienisz plany... nie będzie żadnego problemu! Zarówno, kiedy potrzebujesz miejsca dla 5 pasażerów albo dużej przestrzeni bagażowej Opel Meriva dopasowuje się do Twoich wymagań i to bez konieczności wyjmowania choćby jednego fotela.

• 20170418_155602.jpg
  • 20170418_155627.jpg