Opel

PŁYNNE LINIE I MOCNO OSADZONA SYLWETKA WYZNACZAJĄ NOWY STYL. NOWY OPEL MOKKA JEST ELEGANCKI, NOWOCZESNY I WSZĘDZIE CZUJE SIĘ JAK W DOMU.

ATLETYCZNA SYLWETKA.

Wyrazisty przód, porywający profil boczny, zaokrąglony tył – Opel Mokka godzi sportowego ducha z praktyczną funkcjonalnością na co dzień. Oto kompaktowa odsłona SUV-a.

DOPRACOWANE DETALE.

Wnętrze Mokki zachwyca przestronnością. Komfortowo mieści 5 osób, a podwyższona pozycja siedzenia zapewnia kierowcy lepszą widoczność.

MATERIAŁOWA CZY SKÓRZANA?

Przyjemne w dotyku materiały, wysokiej jakości skóra, eleganckie odcienie i stylowe elementy ozdobne. Wybór tapicerki to czysta przyjemność.

MOC WYBORU.

Silniki diesla, benzynowe i zasilane gazem LPG o maksymalnej mocy do 140 KM, napęd na przednią oś lub 4x4, 6-biegowa skrzynia automatyczna lub manualna. Wybór należy do Ciebie.

Z GÓRKI I POD GÓRKĘ.

Układ HSA w każdej wersji Mokki i system HDC w wersji z napędem 4x4 zapewniają kierowcy poczucie kontroli podczas jazdy po stromych wzniesieniach.

WSPARCIE KIEROWCY.

Opcjonalna kamera przednia Opel Eye monitoruje drogę przed samochodem i współpracuje z systemami wspomagającymi kierowcę: TSR, LDW i FCA.

Sprzedajemy samochody marek