Opel

WSZECHSTRONNY ŚRODEK TRANSPORTU.

Aż trzy długości podwozia, dwie wysokości, od 6 do nawet 16 miejsc dla pasażerów i duży potencjał funkcjonalnej konfiguracji. Opel Movano Kombi i Autobus wyróżniają się nie tylko nowoczesnym stylem.

WYDAJNIE I Z KLASĄ

Każda wersja Movano wygląda dobrze, a duże przyciemniane szyby wersji Kombi i Autobus dodają tym modelom jeszcze więcej stylu. Postawna sylwetka, osadzona na wyraźnie nakreślonych nadkolach czyni z Opla Movano elegancką wizytówkę Twojej firmy.

Szerokie drzwi boczne zapraszają do wnętrza, które możesz zaaranżować według swoich potrzeb, tak luksusowo lub tak praktycznie jak zechcesz. Opel Movano z klasą dostosuje się do Twoich pasażerów, niezależnie od tego, czy przewozisz gości hotelowych, pracowników czy drużyną sportową.

KOMBI

Czasami Twoim priorytetem jest przewóz pasażerów, a innym razem potrzebujesz jak największej przestrzeni bagażowej. Jednak zwykle musisz znaleźć jakiś kompromis. Opel Movano Kombi z elastyczną przestrzenią pasażersko-bagażową jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dostępny w wersji 6- lub 9-miejscowej, w dwóch długościach i 2 wysokościach nadwozia zapewnia bardzo komfortowe warunki przewozu pasażerów oraz wszystkich rzeczy, które chcą zabrać ze sobą.

PRZYJEMNOŚĆ JAZDY.

To, jak siedzisz jest równie ważne jak to, gdzie siedzisz. Dotyczy to bezpośrednio Ciebie lub osoby, która właśnie dla Ciebie prowadzi. W Oplu Movano długi dzień pracy nie kończy się bólem pleców.

Kabina została skonstruowana w ergonomiczny sposób. Dzięki wygodnym fotelom, funkcjonalnie umieszczonej dźwigni zmiany biegów oraz regulowanej kierownicy, będziesz gotowy do drogi każdego kolejnego dnia.

Navi 50 IntelliLink

Ten opcjonalny system nawigacji wyróżnia się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Dynamiczna nawigacja dostarcza na bieżąco informacje o utrudnieniach w ruchu i oferuje mapy w widoku 2D lub 3D wyświetlane na 7” dotykowym ekranie, umieszczonym w zasięgu wzroku kierowcy na konsoli centralnej. Aktualizacja map odbywa się poprzez zintegrowane złącze USB. Inne przydatne funkcjonalności systemu to m.in. możliwość sparowania ze smartfonem i obsługa za pomocą funkcji komend głosowych wbudowanej w smartfonie lub przycisków sterowania na kolumnie kierownicy. Navi 50 IntelliLink wyposażony jest ponadto w złącze AUX-in oraz łączność Bluetooth® do obsługi zestawu głośnomówiącego i bezprzewodowego odtwarzania muzyki. Opcjonalnie dostępny jest również cyfrowy tuner DAB+*.

* Kompatybilność i dostępność niektórych funkcji zależy od rodzaju urządzenia i wersji systemu operacyjnego.

Sprzedajemy samochody marek