Opel

NOWY OPEL ASTRA.

Poznaj nową Astrę hatchback, flagowy model kompaktowy Opla, z przestronnym wnętrzem oraz gamą nowych silników i wiodących technologii.

USIĄDŹ WYGODNIE.

Astra została zaprojektowana z myślą o Twoim komforcie. Wysokiej jakości wnętrze i innowacyjne rozwiązania wyznaczają nowe standardy w swojej klasie.

UCIELEŚNIENIE PRAGNIEŃ.

Wyraziste kontury, atletyczna sylwetka i „falująca” linia dachu doskonale odzwierciedlają dynamiczny potencjał Astry. Wysoka jakość wykończenia wnętrza oraz eleganckie koła dopełniają ten wizerunek.

100% OPLA.

Charakterystyczne dla Opla tylne światła LED1 z motywem skrzydła oraz światła do jazdy dziennej LED nie tylko wyróżniają się na ulicy, ale również poprawiają widoczność.

1 Wyposażenie dodatkowe.

DYNAMICZNA SYLWETKA.

Czy Astra może prezentować się jeszcze bardziej sportowo? Owszem, z pakietem stylizacji nadwozia Sport OPC. Sportowy przedni i tylny zderzak oraz nakładki progów sprawiają, że Astra po prostu przykleja się do drogi.

ASTRA HATCHBACK – TY WYBIERASZ.

Wersje wyposażenia.

Astra dostępna jest w czterech wersjach wyposażenia: Essentia, Enjoy, Dynamic i Elite. Na pewno znajdziesz w jej gamie auto po prostu stworzone dla Ciebie.

Sprzedajemy samochody marek