Opel

NOWA ASTRA SPORTS TOURER, DYNAMICZNE I ELEGANCKIE KOMBI DLA RODZINY. FLAGOWY MODEL KOMPAKTOWY OPLA, Z PRZESTRONNYM WNĘTRZEM ORAZ GAMĄ NOWYCH SILNIKÓW I WIODĄCYCH TECHNOLOGII.

USIĄDŹ WYGODNIE.

Astra została zaprojektowana z myślą o Twoim komforcie. Wysokiej jakości wnętrze i innowacyjne rozwiązania wyznaczają nowe standardy w swojej klasie.

DUŻY FORMAT.

Funkcjonalna, sterowana elektrycznie klapa* bagażnika Astry Sports Tourer udostępnia obszerną przestrzeń bagażową o pojemności do 1 630 l. Podgrzewane tylne siedzenia i inne udogodnienia rodem z klasy wyższej uprzyjemnią każdą podróż.

* Wyposażenie standardowe wersji Elite, dodatkowe wersji Dynamic.Niedostępne dla wersji Enjoy i Essentia.

GWIAZDA DUŻEGO FORMATU.

Obszerny bagażnik o pojemności od 540 do nawet 1 630 l oferuje mnóstwo miejsca na bagaże, a podgrzewane siedzenia z tyłu uprzyjemniają podróż nawet w długich trasach. Opcjonalna tylna kanapa z oparciem dzielonym, za naciśnięciem jednego przycisku, w proporcjach 40/20/40 zapewnia więcej możliwości aranżacji przestrzeni ładunkowej.

SYSTEM OPEN&START.

Bezkluczykowy system rozpoznający kierowcę* podnosi komfort codziennego użytkowania – automatycznie odlokowuje zamki, kiedy zbliżasz się do auta, a następnie umożliwia uruchomienie silnika za pomocą przycisku Start/Stop.

*Wyposażenie dodatkowe

RELAKS MAKSYMALNY.

Dzięki funkcji AirWellness wnętrze Astry wypełni energetyzujący zapach surowego drewna („Energizing Dark Wood”) lub subtelny aromat zielonej herbaty („Balancing Green Tea”). Ten modułowy system umożliwia ponadto zamontowanie uniwersalnego uchwytu na smartfona* w konsoli centralnej.

*Wyposażenie dodatkowe

MOC WYDAJNOŚCI.

Nowe jednostki napędowe Opla są dynamiczne i wydajne. Możesz wybrać diesla o mocy nawet 118 kW/160 KM lub silnik benzynowy o mocy do 147 kW/200 KM. Współpracują one z precyzyjnymi, nowoczesnymi skrzyniami automatycznymi i manualnymi.

Sprzedajemy samochody marek