Opel

WYJĄTKOWE WZORNICTWO.

Oto Opel Vivaro zaprojektowany, aby przyciągać uwagę elegancją i wszechstronną funkcjonalnością.

STYLOWY, A WYTRZYMAŁY

Charakterystyczne dla Opla elementy stylistyki to między innymi:

 • Chromowane logo Opla z przodu i z tyłu
 • Światła do jazdy dziennej w kształcie skrzydła
 • Profil boczny z przetłoczeniem o motywie ostrza
 • Wypukłe przetłoczenie na masce
 • Chromowane elementy ozdobne przednich świateł
 • TWOJA WIZYTÓWKA NA CZTERECH KOŁACH.

  Choć nie da się jej dostrzec na pierwszy rzut oka, sprawność i wydajność leżą w jego naturze. To co zdecydowanie przyciąga wzrok to mocno osadzona sylwetka, zdradzająca jego ponadprzeciętne możliwości. Komfort podczas długich podróży zwiększa wysoka pozycja siedząca kierowcy, wysoka linia dachu oraz duża szyba przednia zapewniająca optymalną widoczność.

  Udoskonalona i uwydatniająca wysoką jakość stylistyka Vivaro podkreśla wartości, którymi kierujesz się w biznesie. Na nadwoziu nie zabraknie również miejsca na logo Twojej firmy. Opel Vivaro sprawdzi się jako jej wizytówka.

  W przestronnej, pełnej światła, po prostu wygodnej kabinie, nowe kolory elementów wykończenia i materiały tapicerek sprawiają, że wnętrze Opla Vivaro prezentuje się stylowo i odzwierciedla wysoką jakość. To świetne miejsce do prowadzenia biznesu: ergonomiczne i w pełni skomunikowane ze światem zewnętrznym.

  WIĘCEJ MIEJSC SIEDZĄCYCH CZY WIĘKSZA PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA?

  Aż 9 wygodnych miejsc i pokaźna przestrzeń bagażowa czyni z Opla Vivaro Kombi idealne auto do przewozu pracowników czy turystyów. Sprawdzi się również jako samochód dla dużej rodziny. W standardowej 9-miejscowej konfiguracji Vivaro Kombi umożliwia załadunek nawet do 1,8 m3. Po złożeniu trzeciego rzędu siedzeń i usunięciu drugiego (lub obydwu) przestrzeń ładunkową można powiększyć do 4 m3, w zależności od wersji długości nadwozia.

  Sprzedajemy samochody marek