Opel

ZAINSPIROWANY KSZTAŁTAMI NOWOCZESNYCH POCIĄGÓW DUŻYCH PRĘDKOŚCI, OPEL ZAFIRA TOURER USTANAWIA NOWE STANDARDY W DZIEDZINIE FUNKCJONALNOŚCI. STYLOWA ZAFIRA TOURER OFERUJE NAJWYŻSZY KOMFORT DLA SIEDMIU PASAŻERÓW ORAZ WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE ZNANE Z KLASY PREMIUM.

PORYWAJĄCA ELEGANCJA.

Od wyrazistych reflektorów w kształcie bumerangu po stylowo zarysowany tył nadwozia, Opel Zafira Tourer zmienia wizerunek rodzinnego vana. Jego opływowa, sportowa sylwetka natychmiast przyciąga wzrok.

STYLISTYKA NADWOZIA

,p>Rozpoznawalna linia przodu nadwozia z zespołem reflektorów w kształcie bumerangu, charakterystyczne dla Opla światła do jazdy dziennej w formie skrzydła oraz wyrazista, trapezoidalna osłona chłodnicy i wąskie słupki „A” – wszystkie te elementy stwarzają wrażenie dynamiki i nowoczesności.

Aerodynamicznie ukształtowane nadwozie Opla Zafiry Tourer przypomina pociągi dużych prędkości, które rzeczywiście były inspiracją dla naszych projektantów. Wznosząca się linia błotników i drzwi dodaje sylwetce dynamiki, podkreślanej charakterystycznym dla Opla motywem ostrza sięgającym aż pod słupki dachowe „D”.

Wspomniany już „motyw skrzydła” z reflektorów odnajdziemy również w lampach tylnych, które mogą być wyposażone w technologię LED. Pozioma chromowana listwa z logo Opla rozciąga się pomiędzy lampami tylnymi wzmacniając wizerunek szeroko osadzonej sylwetki, i dodaje jej elegancji. Harmonijna stylistyka nadwozia pogłębia wrażenie najwyższego komfortu podróżowania.

STYLISTYKA WNĘTRZA

Wnętrze Opla Zafiry Tourer to większa przestronność oraz wyraźnie dostrzegalna i wyczuwalna wysoka jakość wykonania. Miękkie i przyjemne w dotyku materiały w starannie dobranych kombinacjach kolorystycznych wywołują długo pozostające w pamięci wrażenie komfortu klasy premium.

Przednie fotele mają rozszerzony zakres regulacji wzdłużnej, co zwiększa komfort jazdy. Deska rozdzielcza i tablica wskaźników prezentują zupełnie nowy, bardzo nowoczesny kształt. Przestronność wnętrza można zwiększyć zamawiając panoramiczną szybę przednią, która doskonale łączy się z oknem dachowym. W efekcie uzyskujemy relaksujące wrażenie podróżowania niemal otwartym pojazdem.

NAWET 31 SCHOWKÓW NA DROBIAZGI

Już pierwsza generacja Opla Zafiry zmieniła definicję funkcjonalnego samochodu. Opel Zafira Tourer ustanawia kolejne standardy w tej dziedzinie. Do dyspozycji masz teraz trzy indywidualne fotele w drugim rzędzie, z których każdy można dowolnie regulować uzyskując więcej miejsca na nogi lub na bagaż. Możesz także zamienić środkowy fotel w wygodny podłokietnik dla dwóch zewnętrznych foteli drugiego rzędu. Wszystkie siedzenia z tyłu składają się tworząc płaską podłogę, bez konieczności wyjmowania zagłówków. Wnętrze oferuje aż do 31 różnych schowków, ale to nie wszystko. Dla zwiększenia Twojej wygody, pomiędzy przednimi fotelami opcjonalna konsola środkowa FlexConsole, a pod podłogą z tyłu znajdziesz dodatkowy schowek. Im więcej potrzebujesz, tym więcej możliwości odkrywasz.

KONSOLA ŚRODKOWA FlexConsole

Wielofunkcyjna opcjonalna konsola centralna FlexConsole jest innowacyjnym rozwiązaniem. Hamulec postojowy sterowany elektrycznie i wysoko umieszczony lewarek zmiany biegów uwolniły przestrzeń między przednimi fotelami.

Unikalny system FlexConsole montowany na aluminiowych szynach wykorzystuje tę przestrzeń w optymalny sposób, oferując zestaw różnej wielkości schowków i uchwytów. Obejmuje on przesuwany podłokietnik z pojemnikiem oraz przesuwane uchwyty na napoje, które można zamocować w dowolnej, najwygodniejszej pozycji. Po przesunięciu podłokietnika maksymalnie do tyłu i zdemontowaniu uchwytu na napoje otrzymujemy funkcjonalną i bezpieczną przestrzeń, w sam raz na laptopa lub torebkę.

Sprzedajemy samochody marek