SEAT Ateca

Oto on!

Pierwszy w historii SUV marki SEAT, który już na starcie zostawia konkurencję daleko w tyle. Odkryj SEAT-a Ateca wyposażonego w największą ilość technologii na metr sześcienny w swojej klasie i dynamiczny design niepozwalający oderwać od siebie oczu.

Bądź pewny siebie

Nowy SEAT Ateca podejmuje każdy dzień w pewnym i dynamicznym stylu, którego tworzą jego ostre linie i kształty nadwozia. Wewnątrz nie znajdziesz rutyny - tutaj wszystko zostało wykonane najwyższą dbałością. Ergonomiczne rozplanowanie deski rozdzielczej, ogromna ilość miejsca i piękna stylistyka są znakiem rozpoznawczym tego SUV-a. W nim z dnia na dzień przekroczysz wszelkie oczekiwania.

Inteligenty na drodze

Zabij codzienną rutynę i podróżuj w parze z najnowszą technologią. Jej celem jest zaoferowanie Ci najlepszych rozwiązań I odkrycie swojego miasta na nowo. Technologia Full Link umożliwia podłączenie smartfona, byś mógł korzystać z jego funkcji na ekranie samochodu, poprzez bezprzewodowe połączenie – będziesz mógł także korzystać z bezprzewodowej ładowarki.

Jazda po mieście z przyjemnością

Bezpieczeństwo w mieście potrafi uprościć prowadzenie i sprawić, że dzień staje się przyjemniejszy. System Jam Traffic Assist* i Czujnik Martwego Pola będą w mieście Twoją prawą ręką i pomogą przejechać Ci przez zatłoczone drogi bezstresowo.

Poczuj tę moc

Podróżowanie SUV-em po mieście jest pełne przyjemności, gdy można liczyć na jego wydajność. Nowy SEAT Ateca jest wyposażony w mocne i zarazem oszczędne silniki, by zagwarantować najlepsze wrażenia z jazdy.

Codzienna praktyczność

Nowy SEAT Ateca jest wyposażony w szeroką gamę akcesoriów – na każdą okazję. Jeśli będziesz potrzebował przewieźć więcej rzeczy, postawić na wyższy komfort lub wyróżnić się na drodze, akcesoria SEAT-a na Ciebie czekają.

*Funkcja dostępna tylko z DSG.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek