SEAT Mii

MOJE MIASTO, MÓJ SEAT Mii

Odkryj świat, w którym wszystko kręci się wokół Ciebie. Innowacyjność i technologia służą tutaj tylko temu, aby Twoja podróż była w pełni przyjemna, a Twoje życie wypełniały pozytywne doznania.

Witamy w świecie SEAT-a Mii. Mii to samochód miejski, który łączy najbardziej nowoczesną technologię z niskim poziomem spalania. Mii oferuje przestrzeń, która pozwoli Ci przewieźć wszystko, czego potrzebujesz.

Możesz wybrać wersję trzydrzwiową lub pięciodrzwiową, aby jeszcze lepiej zaspokoić swoje potrzeby.

Mówiąc krótko – ten samochód pozwoli Ci cieszyć się pełnią miejskiego życia. To właśnie SEAT Mii.

SEAT Mii został wyposażony w nowoczesną zdobycz technologii multimedialnej: przenośny System Multimedialny SEAT. W jednym urządzeniu połączono funkcje nawigacji satelitarnej, łączność Bluetooth oraz wyświetlacz, na którym dostępne są w przejrzystym układzie wszystkie informacje z radioodtwarzacza CD-MP3 oraz komputera pokładowego.To niezwykle wygodne i sprytne rozwiązanie. Dokładnie takie, jak cały SEAT Mii.

Wszystko to sprawia, że SEAT Mii stanie się częścią Twojego codziennego życia.

Gdy wsiadasz do SEAT-a Mii, wkraczasz w świat zupełnie nowych możliwości.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek