SEAT Toledo

TWOJE ŻYCIE W NAJLEPSZYM STYLU

Poznaj SEAT-a Toledo – rodzinne auto, które sprawdza się na każdej trasie

Zanim stworzyliśmy SEAT-a Toledo, zadaliśmy sobie kilka podstawowych pytań – czy możemy jeszcze bardziej zachwycić Cię designem, uzyskać lepsze osiągi, zredukować emisję spalin i optymalnie wykorzystać przestrzeń samochodu?

Odpowiedź przyszła sama w postaci połączenia elegancji coupé i wszechstronności kombi. Wsiądź do Toledo i przekonaj się o tym!

Toledo to samochód rodzinny, w którym wszystkie detale zostały dopracowane z najwyższą starannością. Auto zostało wyposażone w liczne funkcjonalne rozwiązania, a w dodatku olśniewa swoją prezencją. Precyzyjnie zaprojektowana linia nadwozia oraz opływowe kształty sprawiają, że za SEAT-em Toledo nie sposób się nie obejrzeć. Równie istotne jest to, że model ten ma wyjątkowo przystępną cenę.

Sprawdź, jakie efekty przyniosło połączenie unikatowego nadwozia i komfortowej przestrzeni wewnątrz samochodu.

Obie te cechy połączyliśmy w Toledo, który zaspokoi Twoją potrzebę dynamicznej jazdy, a jednocześnie zapewni bezpieczeństwo i maksymalną wygodę Twojej rodzinie.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek