SEAT Leon

Znasz już drogę? Odkryj nową.

Nowy Leon X-PERIENCE z napędem na cztery koła oraz uterenowionym wyposażeniem zapewni wyjątkową przyjemność z jazdy zarówno po mieście jak i leśnych ścieżkach.To wyjątkowe auto łączy w sobie piękny styl z najnowszą technologią i optymalnymi osiągami.

Perfekcyjne wnętrze

Wyjątkowe detale, takie jak pomarańczowe przeszycia oraz ekskluzywne logo na kierownicy i dźwigni zmiany biegów, nadają wnętrzu Leona X-PERIENCE unikalnego wyglądu.
Całość wspaniale dopełnia tapicerka z wysokiej jakości tkaniny.
Możesz wybrać sportową elegancję czerni i szarości, wszechstronną brązową ALCANTARĘ z pomarańczowymi przeszyciami lub stylowe czarne skórzane siedzenia.

Stylistyka

Dynamiczna sylwetka oraz zawieszenie podwyższone o 15 mm podkreślają terenowy wygląd Leona X-PERIENCE.Jego efektowną stylistykę świetnie dopełniają pełne światła LEDz przodu i z tyłu, które dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo jazdy.O zapierające dech widoki podczas podróży zadba za to z pewnością elektrycznie sterowany, panoramiczny szyberdach.

Technologia

Za kierownicą Leona X-PERIENCE możesz cieszyć się dynamiczną i w pełni komfortową jazdą.
Auto posiada napęd na cztery koła – system 4-Drive , wykorzystujący najnowszy rodzaj elektronicznie sterowanego sprzęgła wielotarczowego z siłownikiem hydraulicznym.O bezpieczeństwo jazdy dba System Adaptacyjnego Zawieszenia (DCC), który dostosowuje się do jakości nawierzchni i warunków panujących na drodze.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek