Jeep CHEROKEE

PIĘKNO DZIKIEJ NATURY

Stylowa i dynamiczna linia nadwozia oraz komfort, bezpieczeństwo i funkcjonalność typowego pojazdu SUV. Jeep® Cherokee 2014 podnosi poprzeczkę, oferując doskonałe właściwości jezdne oraz prowadzenie, niskie zużycie paliwa, najlepszy w swojej klasie systemy napędu 4x4 i wyjątkową technologię. To samochód dla tych, dla których liczy się zarówno forma, jak i treść. Doskonale zaprojektowany, aby skutecznie wykorzystywać swoje zaawansowane umiejętności, Jeep® Cherokee potrafi dotrzeć w najmniej dostępne miejsca dzięki legendarnemu DNA marki Jeep®.HISTORIA PISANA NA NOWO

Cherokee to bardziej rewolucja niż ewolucja. Samochód, który łamie dotychczasowe zasady i odkrywa to, co do tej pory było nieznane. Jego nadwozie zostało zaprojektowane pod kątem uzyskania maksymalnej efektywności aerodynamicznej.


DYNAMICZNA JAKOŚĆ I STYL

Jeep® Cherokee to światowej klasy wykonania i zupełnie na nowo zaprojektowane, aerodynamiczne nadwozie. Nowe, charakterystyczne światła tylne LED, duży tylny spojler, który poprawia aerodynamikę i wyprofilowana tylna klapa bagażnika tworzą razem dynamiczną stylizację. Podwójne chromowane końcówki układu wydechowego dodają elegancji.


KOŁA

Cherokee został stworzony, aby wykraczać poza utarte granice i odkrywać nieznane miejsca. Unikalne kombinacje obręczy kół i opon Cherokee zostały zaprojektowane, abyś mógł w oryginalny sposób wyróżniać się z tłumu krojonych na ten sam wzór kształtów.


MIEJSKI SUV ZAPROJEKTOWANY DLA KOMFORTU

Chcesz mieć kontrolę nad życiem? Chcesz osiągnąć coś więcej? Przygoda to Twoja druga natura? Usiądź w fotelu kierowcy i wszystko zrozumiesz. Oczywiście, że jest wygodnie, wokół niezwykłe pieczołowicie wykonane detale, ale dla wszystkich, którzy wybiegają w przyszłość i dla których wolność to uczta. To jest ich dom.


ŻYCIE NA TWOICH ZASADACH

W innowacyjnym systemie zarządzania przestrzenią ładunkową Jeep® można znaleźć poręczne haczyki i zdejmowany uchwyt na torby z zakupami, a także wiele innowacyjnych i przemyślanych rozwiązań pozwalających optymalnie zagospodarować przestrzeń bagażową. Akcesoria dostępne pod marką Mopar®.

SCHOWEK W SIEDZENIU

Składane na płasko oparcie fotela przedniego pasażera, ze zintegrowanym schowkiem to wszechstronne i funkcjonalne rozwiązanie oraz poręczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów w trakcie podróży.

SCHOWEK NA DESCE ROZDZIELCZEJ

Powyżej radia, na górze deski rozdzielczej, znajduje się schowek do przechowywania przedmiotów, takich jak portfel lub telefon.


BLOKADA TYLNEJ OSI

Za naciśnięciem przycisku kierowca Trailhawk® może elektronicznie zablokować razem oba tylne koła w celu uzyskania znacznej poprawy przyczepności przy niższych prędkościach. Blokadę tylnego mechanizmu różnicowego można aktywować ręcznie w każdym trybie reduktora terenowego; blokada włączy się automatycznie w niektórych trybach Selec-Terrain (takich jak „Rock” – Skały) w celu optymalizacji własności trakcyjnych.


SYSTEM SELEC-SPEED®

System Selec-Speed Control wyposażony jest w tryb kontroli wjazdu (Hill Ascent Control) i zjazdu (Hill Descent Control), dzięki któremu Cherokee może pokonywać wzniesienia o dużym stopniu nachylenia z minimalnym udziałem kierowcy. Dostępny tylko w wersji modelowej Trailhawk i działający w trybie 4-Low system Selec-Speed aktywowany jest przyciskiem systemu Selec-Terrain. Kierowca może wybrać prędkość docelową (w zakresie od 1,6 do 8,5 km/h) za pomocą wyboru przełożenia +/- dźwignią zmiany biegów.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek