MITSUBISHI L200

Bez stresu zanurz się w żwir i błoto

Wjazd na szczyt góry nie oznacza, że musisz zostawić cały ciężki sprzęt u podnóża. A przewożenie nieporęcznego, ciężkiego ładunku z pewnością nie przeszkodzi Ci w wybraniu skrótu przez to bagniste pole. Bazując na sukcesie swojego poprzednika, nowy L200 tworzy nową definicję pickupa jako pojazdu do najcięższych zadań. Wskoczysz o jeden bieg wyżej dzięki większej mocy silnika i poprawionej sterowności, a nowe dynamicznie linie nadwozia i luksusowe wnętrze L200 sprawią Ci nieznaną dotąd radość. To, że odkryłeś tajemnicę nieokiełznanej siły i mocy nie oznacza, że nie możesz jednocześnie rewelacyjnie wyglądać.

Odkryj rozkosze jazdy terenowej

W dzisiejszym świecie stawiającym na pierwszym miejscu wygląd, Mitsubishi wprowadza samochód typu pickup na zupełnie nowy poziom. Idealnie łączy jakość, niezawodność i wyjątkowy styl. Śmiałe krzywizny nadwozia od zderzaka do zderzaka otaczają mocną, wytrzymałą konstrukcję L200. Radykalnie poprowadzona dolna linia nadwozia nadaje mu dynamiczny wygląd oraz daje większy prześwit pod pojazdem przydatny w każdym terenie. Duże lusterka boczne zaprojektowano tak, aby zminimalizować opór powietrza, jednocześnie zapewniając dobrą widoczność, której potrzebujesz po załadowaniu dużego ładunku. Dlatego właśnie nowy L200 to ucieleśnienie marzeń o pojeździe klasy Sports Utility Truck (SUT), łączącego komfort i zwinność pojazdu klasy SUV z wytrzymałością i rekreacyjnym charakterem prawdziwego Pickupa.

Moc i pełna odpowiedzialność

Nowa jednostka napędowa Mitsubishi 2,5-litra Common-Rail DI-D ma większą moc i moment obrotowy 136KM/314Nm. Zmniejszono zużycie paliwa, wydłużono okresy między przeglądami, a ponadto silnik już dzisiaj spełnia przyszłą normę emisji Euro-4. Nowy L200 to jedyny pickup w swojej klasie spełniający tę normę. Nie tylko jest przyjazny dla środowiska, ale również oszczędza pieniądze oraz czas kierowcy dzięki wydłużeniu okresów między przeglądami do 20.000 km. Dodatkowo istnieje opcja elektronicznie sterowanej 4-stopniowej automatycznej skrzyni biegów zapewniającej maksymalną wygodę jazdy przy długich podróżach oraz odprężające przejazdy przez miasto.

Bezpieczeństwo na mokrej i suchej nawierzchni, w każdej sytuacji

Bezpieczeństwo jest najważniejsze, w L200 zostało to docenione 4-gwiazdkowym wynikiem testu zderzeniowego Euro NCAP. L200 to jedyny pickup mający układ aktywnej stabilizacji toru jazdy i kontroli trakcji (ASTC). Ten najnowocześniejszy system niezależnie wyhamowuje oraz rozkłada moc na każde koło, zachowując trakcję na ostrych zakrętach lub przy ruszaniu z błota. Wewnątrz kabiny łamana kolumna kierownicy, chowający się pedał hamulca oraz dwie poduszki bezpieczeństwa zapewniają, że nie musisz się obawiać sytuacji będących poza Twoją bezpośrednią kontrolą.

Cokolwiek każesz mu zrobić i zabrać na pokład

L200 ma maksymalną ładowność jednej tony a uciąg 2,7 tony oraz dość miejsca, aby przewieźć standardową europaletę. A przy tym wszystkim ma najmniejsze wymiary w swojej klasie zapewniając niezwykłe możliwości manewrowania i łatwego parkowania. Podłoga skrzyni ładunkowej jest skonstruowana z galwanizowanej stali o podwójnych ściankach, a 12 lat gwarancji antykorozyjnej zapewnia, że L200 będzie wykonywać swoje zadania przez długie lata, niezależnie od tego jak bardzo będziesz go eksploatować.

Pickup na każda okazję

Gama akcesoriów do L200 pozwala Ci nadać mu zupełnie, nowy, świeży wygląd. Opcjonalna aluminiowa unoszona na sprężynach gazowych pokrywa skrzyni ładunkowej, różne wykładziny ochronne podłogi skrzyni ładunkowej oraz nakładka przedniego zderzaka zostały zaprojektowane po to, by zwiększyć funkcjonalność L200 oraz pozwolić Ci odkryć jego pełen potencjał.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek