Jeep RENEGADE

PONADCZASOWY STYL MARKI JEEP®

Mocna sylwetka Renegade’a i siedmioszczelinowy grill, który jest dziedzictwem marki Jeep nie pozostawiają wątpliwości co do pochodzenia pojazdu. Jeep® Renegade jest gotowy, pełen chęci i mocy, by odkrywać nowe szlaki lub wyjechać na miasto.


Zobacz gamę modeli RenegadeSrebrne obudowy lusterek


Srebrne relingi dachowe


Stylizowane zakończenie układu wydechowegoNIEBO NAD GŁOWĄ

Wolność to niemal synonim Jeepa®, dlatego Renegade® oferuje możliwość jazdy „z niebem nad głową”. Unikatowe rozwiązanie My Sky daje możliwość elektrycznego otwierania/uchylania paneli lub ich całkowitego ręcznego demontażu. Ty decydujesz to Twój wybór.


WYJDŹ I JEDŹ

Dzięki wygodnej przestrzeni pasażerskiej dla pięciu osób, funkcjonalnej obszernej przestrzeni bagażowej i wielu pomysłowym schowkom Jeep® Renegade ma wszystko, czego potrzeba, abyś mógł jeszcze bardziej cieszyć się życiem – tak jak tego pragniesz.

Anodyzowane oprawy elementów wnętrzaTylna kanapa dzielona w stosunku 60/40Wysokiej klasy nagłośnienie


KOMFORT JESZCZE NIGDY NIE BYŁ TAK FUNKCJONALNY

Dbałość o szczegóły detali i ich inspiracja legendarnym dziedzictwem marki Jeep® tworzy wysmakowaną i nietuzinkową kompozycję. Wnętrze Jeepa® Renegade’a to inteligentne połączenie klasy z elementami funkcjonalnymi, takimi jak np. uchwyt dla pasażera, niezbędny w trakcie off-roadowych przygód.

Nakładki progowe z logo JeepSiatka bagażnikaPojemniki na bagaże


KOMFORT JESZCZE NIGDY NIE BYŁ TAK FUNKCJONALNY

Dbałość o szczegóły detali i ich inspiracja legendarnym dziedzictwem marki Jeep® tworzy wysmakowaną i nietuzinkową kompozycję. Wnętrze Jeepa® Renegade’a to inteligentne połączenie klasy z elementami funkcjonalnymi, takimi jak np. uchwyt dla pasażera, niezbędny w trakcie off-roadowych przygód.

UNCONNECT™ RADIO NAV 5"UNCONNECT™ RADIO NAV 5" LIVEUNCONNECT™ NAV 6.5"EKRANY DOTYKOWE

Obsługuj nawigację, audio, klimatyzację i telefon za pomocą centralnego ekranu dotykowego. Zobacz, jak wygląda okładka słuchanego albumu i wyświetl informacje o wykonawcy lub mapy ulic i miejsca użyteczności publicznej.JEEP® SKILLS

Jeep® Uconnect™ LIVE dysponuje nową funkcją Jeep® Skills, która stanowi wsparcie w zdobywaniu nowych doświadczeń w prowadzeniu pojazdu. System oferuje możliwość monitorowania parametrów podróży dzięki przekazywanym na bieżąco informacjom pracy podzespołów pojazdu. Podejmij wyzwanie, sprawdź się, odkrywając trasy przygotowane przez innych lub tworząc własne. Po dotarciu na miejsce dokonaj analizy przebytego szlaku i podziel się zapisem parametrów i osiągnięciami ze społecznością Jeep® online.


PONAD 60 SPOSOBÓW NA ZAPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA

Jeep® Renegade jak żaden inny pojazd zadba o bezpieczeństwo podróżnych dając do dyspozycji cały szereg standardowych i opcjonalnych systemów aktywnego i pasywnego bezpieczeństwa. Obejmują one między innymi liczne poduszki: kurtyny boczne z przodu i z tyłu, poduszkę kolanową kierowcy, montowane w fotelach poduszki boczne dla siedzących z przodu oraz zaawansowane, wielostopniowe poduszki powietrzne kierowcy i pasażera.

LANESENSE® - Asystent pasa ruchuSystem monitorowania martwego polaAktywny tempomatZOBACZ VIDEO TEST Jeep Renegade 1.4 MultiAir

Zobacz video test


Pobierz cennik Jeep Renegade rok produkcji 2018


Pobierz cennik Jeep Renegade rok produkcji 2019


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek