Jeep WRANGLER UNLIMITED

NADWOZIE

Klasyczny siedmioszczelinowy grill przedni, okrągłe reflektory, trapezoidlane nadkola, prostokątna pionowa przednia szyba, kute zawiasy maski silnika i opuszczana szyba przednia, to niepowtarzalne charakterystyczne elementy modelu Jeep® Wrangler, właściwe dla jego wizerunku 'twardego i czystego w formie'. Zawiasy wyjmowanych drzwi i szyby przedniej nadają mu wygląd techniczny, nowoczesny i wyjątkowy. Szyba przednia jest nachylona w sposób umożliwiający zmniejszenie oporu powietrza i poprawę izolacji akustycznej we wnętrzu kabiny. Ponadto, połączenie między szybą przednią i dachem zostało zaprojektowane w celu lepszego przepływu powietrza, zmniejszenia szumów wiatru i poprawy ochrony przed czynnikami atmosferycznymi. Design o czystych i zdecydowanych liniach ze zwróceniem szczególnej uwagi na montaż i wykończenie. Wersja Sahara posiada stopnie boczne wyposażone w powierzchnię przeciwpoślizgową, żeby ułatwić wsiadanie do samochodu. Jeep® Wrangler Rubicon, najbardziej terenowa wersja, wyróżnia się większym prześwitem dzięki sztywnej osi przedniej DANA 44 i posiada boczne progi ochronne o zwiększonej wytrzymałości, ze stali lakierowanej na czarno, osłaniające przed uderzeniami podczas jazdy w trudnym terenie. W wersji Sahara standardem są mocno przyciemniane szyby w części tylnej.


WNĘTRZE JEEPA WRANGLERA

Wnętrze Jeepa Wranglera wyróżnia się zaokrąglonymi liniami, a nowe wysokiej jakości materiały oraz precyzyjne wykończenie nadaje kabinie komfortowy i elegancki wygląd. Funkcjonalność i przytulność wnętrza stanowi mocne DNA modelu Jeep® Wrangler. Przednie siedzenia są przytulne i mają anatomiczny kształt, a wysokość siedzenia kierowcy jest regulowana. Motyw krzywizny deski rozdzielczej, konsoli centralnej, schowka i podłokietników w drzwiach zapewniają większą ergonomię i wygodę bez kompromisu. System Tip & Slide ułatwia przesuwanie do przodu i składanie przednich foteli zapewniając wygodny dostęp do tylnej części kabiny. Pomiędzy przednimi fotelami znajduje się podłokietnik z zamykanym schowkiem, w którym dostępne jest gniazdko 12 V i gniazdo USB, a z przodu i z tyłu schowka zamontowano uchwyty na kubki. Bogate wyposażenie standardowe obejmuje we wszystkich wersjach min. komputer pokładowy, kierownice z przyciskami sterowania systemem audio, komputerem i tempomatem, automatyczną klimatyzację, a w wersji Sahara standardem są elektrycznie regulowane i podgrzewane lustereka boczne oraz elektrycznie otwierane szyby z funkcją otwierania jednym przyciśnięciem po stronie kierowcy.PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA

Obszerna przestrzeń do twojej dyspozycji, na bagaże i wszystko to co jest potrzebne w podróży. Wrangler może się pochwalić przestrzenią ładunkową o pojemności do 935 litrów ze złożonym oparciem kanapy tylnej.


ZAMYKANY SCHOWEK W KONSOLI CENTRALNEJ

Pomimo swobody prowadzenia na świeżym powietrzu, istnieje bezpieczne miejsce do przechowywania Twoich drobiazgów zamykane na kluczyk. Wyjmowana popielniczka może pełnić funkcję dodatkowego schowka na drobiazgi. W schowku pod podłokietnikiem jest wystarczająco miejsca na odtwarzacz MP3, aparat fotograficzny, tablet i inne przedmioty.


SKŁADANE TYLNE OPARCIE

Zmień łatwo i wygodnie przestrzeń we wnętrzu twojego Wranglera dzięki składanemu oparciu kanapy tylnej i zrób miejsce na wszystko czego potrzebujesz.


KOMFORT JESZCZE NIGDY NIE BYŁ TAK FUNKCJONALNY

Wnętrze Jeepa® Wrangler inteligentnie łączy zmysłowe materiały z odważnymi elementami funkcjonalnymi, takimi jak uchwyt dla pasażera, niezbędny w trakcie off-roadowych przygód. Detale inspirowane legendarnym dziedzictwem marki Jeep® tworzą wysmakowaną, elegancką kompozycję.5-BIEGOWA SKRZYNIA AUTOMATYCZNA Z SYSTEMEM AUTOSTICK®

Postaw na wyjątkową wydajność i świetne osiągi. Agresywne przełożenie pierwszego biegu zapewnia dużą dynamikę ruszania bez uszczerbku dla ekonomii zużycia paliwa. Elektroniczne sterowanie momentem obrotowym silnika pomaga w płynnym przyspieszaniu na każdym biegu. Nowa funkcja AutoStick umożliwia kierowcy także manualną zmianę biegów.


DŹWIĘK

Wysokiej klasy system nagłośnienia z 7 głośnikami pozwala uzyskać realistyczne wrażenia dźwiękowe dzięki zastosowaniu 460-watowego wzmacniacza, 2 głośników wysokotonowych, głośnika niskotonowego 8 × 12", 4 głośników 6,5", w tym 2 głośników umieszczonych w górnym panelu. Marka Alpine znana jest z produktów charakteryzujących się doskonałą równowagą tonalną i rozdzielczością dźwięku.
Poznaj nowe oblicze inżynierii dźwięku (wyposażenie standardowe w wersjach Sahara i Rubicon).


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Sprzedajemy samochody marek